SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna. Z czego uciac.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
Wiek : 23
Płeć : mężczyzna
Waga : 76
Wzrost : 172
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : <20%
Aktywność w ciągu dnia : praca, 20-30km na nogach codziennie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia
Cel : redukcja

Witam.

Ok. 3 miesiace temu zaczalem cwiczyc i jesc zbilansowane posilki, aby zredukowac tkanke tluszczowa. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2700 kcal. Zaczalem od 2400 kcal i kilogramy ladnie lecialy. 3 tyg temu ucialem do 2200 kcal i kg spadaly nadal ladnie. Jednak teraz mam znow pauze. Waga stoi miedzy 76 - 76.5 kg. Moje pyztanie brzmi - z czego ciac kcal? Poprzednim razem ucialem 200g wegli i dodalem tluszczy, aby bylo ok 2200 kcal. Moja dieta wyglada mniej wiecej tak, jak na screenie zalaczanym do tematu. Ciac jeszcze wegle, zostawiajac tluszcze tak, jak sa? Czy moze uciete wegle zastapic tluszczami? Jesli tak zrobie i bilans kaloryczny zostanie taki sam, to teoretycznie nie bedzie spalania tluszczu. Moze mi ktos pomoc?

Oczywiscie nie jade tylko na cycku. To jest tylko pogladowo. Ryby, oliwa z oliwek, orzechy itp. tez sa w mojej diecie.




Zmieniony przez - Tomek892 w dniu 2016-01-24 16:02:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Dieta cała do poprawy , układaj posiłki produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ) a także wyrzuć masło z orzechów ziemnych ponieważ :http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy  . Wklej zdjęcie sylwetki a także trening , tłuszcz spokojnie podbiłbym kosztem węglowodanów. Możesz pobawić się także w CarbCycling.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
Poczytalem o CarbCycling i ulozylem cos takiego dla 2000kcal

Bialko - 160g
Tluszcz - 60g
Weglowodany
HC - 250g
MC - 200g
LC - 150g

Podzial posilkow, gdy cwicze rano:
1. 25% wegli, bialko
2. 50% wegli, bialko - posilek potreningowy
3. 25% wegli, bialko - 60 min po treningu
4. Bialko, warzywa, tluszcze
5. Bialko, warzywa, tluszcze

Gdy cwicze po poludniu:
1. 25% wegli, bialko
2. Bialko, warzywa, tluszcze
3. Bialko, warzywa, tluszcze
4. 50% wegli, bialko - posilek potreningowy
5. 25% wegli, bialko - 60 min po treningu

2 dni HC, 2 dni MC, 3 dni LC

Moze byc?


Zmieniony przez - Tomek892 w dniu 2016-01-24 20:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
To masło orzechowe to chociaż własnej roboty ? Jak nie to całkiem je wywal. Poza tym napisz coś o sobie jak ćwiczysz itp. bo na razie to nic nie wiemy. Robisz jakieś Cardio ?


Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2016-01-24 21:16:41

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
Nie. Maslo z orzechow ziemnych. Polecialo juz do kosza. Poza tym pisalem, ze nie jade na samym cycu.
Bialko: wolowina, piers kury, ryby
Wegle: ryz, kasze, platki owsiane, ziemniaki
Tluszcze: awokado, oliwa z oliwek, orzechy (nie, nie ziemne)

Ten screen mial byc tylko pogladowy, tj. jak mniejwiecej moje posilki sa rozlozone w ciagu dnia. Czy taki plan CC jaki napisalem wyzej z grubsza jest do przyjecia? Wiadomo, ze musze siebie obserwowac zeby dopiac wszystko na ostatni guzik, ale chodzi mi o ogolny zamysl.

Dzen 1 - barki, triceps
- unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami siedzac
- arnoldki
- odwodzenie ramion w bok w opadzie tulowia siedzac
- prostowanie przedramion wyciag gorny
- pompki na poreczach
- francuskie wyciskanie sztangi nadchwytem

Dzien 2 - plcecy, brzuch
- sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki
- wioslowanie sztanga podchwytem
- wioslowanie sztangielka w opadzie tulowia
- wznosy barkow ze sztanga
- unoszenie nog w zwisie
- spiecia brzucha lezac

Dzien 3 - klatka, biceps
- wyciskanie na lawce dodatniej
- wyciskanie sztangielek na lawce poziomej
- uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacja
- uginanie przedramienia ze sztanga stojac
- uginanie przedramienia ze sztangielka na modlitewniku

Dzien 4 - nogi
- prostowanie podudzi siedzac na maszynie
- przysiady ze sztanga na karku
- suwnica
- uginanie podudzi na maszynie
- wspiecia na palce

Cardio po kazdym treningu - 30min


Zmieniony przez - Tomek892 w dniu 2016-01-24 21:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
I jeszcze pytanie: jak rozkladac posilki w dzien LC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Może dodaj Cardio po 10 min do każdego i oprócz tego jakieś cardio w dzień bez siłowni. Kcal bym ciął na samym końcu

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
Dodam 10min do cardio narazie. Zobacze, jakie beda efekty po 2 tygodniach i wtedy ew. dodam 1 sesje w dzien beztreningowy.

Moze ktos wyrazic opinie planie CC ktory ulozylem? I jak jadac w dni beztreningowe LC, tzn. jak rozkladac wegle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Tutaj nie ma z czego ciąć. Zacznij od tego co napisał n3cRo.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IF

Następny temat

Bialko

WHEY premium