SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna, spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
Cel: Redukcja tkanki tłuszczowej, nabycie masy mięśniowej.
Wiek: 17
Wzrost: 175 cm
Waga: 71,2 kg
Obwód w pasie: 95 cm
Staż na siłowni: prawie brak

5 miesięcy temu przytrafiła mi się kontuzja, złamałem kosć łokciową i ramieniową. Miałem rękę w gipsie przez 6 tygodni, później 2 miesiące rehabilitacji. Uprawiałem sport - piłkę nożną, dodatkowo biegałem i grałem w tenisa stołowego, siatkówkę ( głównie na w-f). W ciągu 3,5 miesiąca zdążyło mnie zalać tłuszczem.. Waga nie jest proporcjonalna do "wielkośći mojego brzucha" dlatego mam zamiar przejść na dietę i zacząć ćwiczyć (sprzęt już mam w domu)

Co posiadam
Ławka: regulowana z modlitewnikiem i podnośnikiem na nogi
Obciążenia: 4x10 kg, 4x5kg, 8x2,5kg
Gryf prosty 180 cm
Dodatkowo mogę wykonywać ćwiczenia do których sprzętu nie używam tj. pompki / brzuszki.

Ćwiczenia mam już ułożone, to znaczy wiem jakie ćwiczenia ale o resztę jeszcze będę pytać.
Potrzebuję osoby która byłaby mi w stanie podpowiedzieć co powinienem jeść, a czego unikać, co jeść aby się najeść ale żebym po tym nie tył.

Jak wyglądały moje wczorajsze posiłki?
6:40 - kanapka z chleba pszennego z sezamem, margaryna delma, szynka + herbata z 2 łyżeczkami cukru
9:30 - kanapka z chleba pszennego z sezamem, margaryna delma, szynka
10:50 - kanapka z chleba pszennego z sezamem, margaryna delma, szynka
12:30 - pół bułki słodkiej z budyniem i makiem
15:40 - pieczona karkówka w sosie pomidorowym z żurawiną i pieczarkami + 3 ziemniaki
20:10 - dwie bułki pszenne z margaryną, zapiekanym żółtym serem, hamburgerem drobiowym i ketchupem łagodnym (tak wiem, złe)
21:00 - herbata z 2 łyżeczkami cukru i cytryną

Co powinenem jeść i o jakich godzinach? Zawsze jem śniadanie, i zabieram 3 kanapki do szkoły, później wracam na obiad i jem kolacje okolo 19-20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
Skorzystaj z podwieszonych tematów w dziale, wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, w tematach masz opisane jak dobrać makroskładniki i na tej podstawie ułóż dietę, później wrzuć ją tutaj a na pewno ktoś ci podpowie jeżeli coś będzie źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka redukcja - ma sens?

Następny temat

Redukcja - mały przestój

WHEY premium