SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja 70kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Siemson!

​Postanowiłem zrobić redukcje a później robić suchą masę mięśniowa :)
Tutaj dieta do oceny:
Wiek: 20
Waga: 70kg
Wzrost 176
Treningi:
5 razy w tyg na siłowni + 4x w tyg rowerek po 40min +2x w tyg. Tabata

w załączniku dieta.
70g białek to - 2 białka, na końcu w kolacji masło- jest to masło orzechowe z zawartością powyżej 95% orzechów ziemnych



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jaki Ty rozkład założyłeś? Bo do tego co masz nie dobijasz, więc ile czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
To do czego nie dobijam to zapotrzebowanie na utrzymanie masy ciała według kalkulatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Wrzuć zdjęcie sylwetki , po za tym dość dużą aktywność masz czy to Ci do czegoś potrzebne ? Masło z orzeszków ziemnych nie jest dobrym źródłem , masz za mało tłuszczu podbij tłustymi rybami jak śledź, makrela czy łosoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Oki zdjęcie wrzucę później, można zastąpić masło orzechowe migdałami 20-30g? Co do tłuszczy może dodac do śniadania 2 kapsułki omega 3?


Zmieniony przez - kamilxd95 w dniu 2015-12-03 17:10:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kapsułka to kapsułka, ryba to ryba :) Kapsułką się nie najesz, a ryba da Ci spore paliwo, więc wybór należy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Ok no to ryba.
Tutaj zdjęcie z przed miesiąca teraz trochę więcej tłuszczu i mięśni.





Zmieniony przez - kamilxd95 w dniu 2015-12-03 20:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
wojo dlaczego masło z orzeszków ziemnych nie jest dobrym źródłem? Nie mówię,że jest super ale duże ilości witaminy E ,cynku czy magnezu. A także są źródłem jedno i wielonienasyconych tłuszczy. Wiadomo są lepsze źródła ale tłuszcze z orzechów ziemnych są też ok. Tłuste ryby jak najbardziej mógłbyś dorzucić makrela,łosoś - tam tłuszcze to już pierwsza liga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Reszta diety ok ? nie za dużo białka?

Można an redukcji sosować nitrobolon 2 + kreatyna jabłczan ?

btw. Gdzieś wyczytałem ,zę przy redukcji najlepiej jest dać 0.5g tłuszczy na kg myle się?



Zmieniony przez - kamilxd95 w dniu 2015-12-03 22:55:25

Zmieniony przez - kamilxd95 w dniu 2015-12-03 23:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Białka jest ok ale więcej już nie dawaj. Max te 2.5gr na kg. Nitro i jablczan możesz stosować. Nie ma określonej liczby tłuszczy na redukcji bo możesz robić Redu na high carb low fat. Ale ja osobiście na Redu wole trzymać fat wysoki ,tłuszcze odpowiadają za hormony ,niskie tłuszcze i redukcja wiąże sie z sporym spadkiem testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
thugnwk
wojo dlaczego masło z orzeszków ziemnych nie jest dobrym źródłem? Nie mówię,że jest super ale duże ilości witaminy E ,cynku czy magnezu. A także są źródłem jedno i wielonienasyconych tłuszczy. Wiadomo są lepsze źródła ale tłuszcze z orzechów ziemnych są też ok.


http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 80 kg

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 82kg

Wiecej