SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja+siłownia+cardio/aero do oceny :))) Sog za pomoc.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
181 cm wzrostu waga 72/73 kg wiek 16
Cel redukcja głównie brzuch ale redukcja wiadomo wszedzie DZIALA HEHE.
Suple:HMB jako antykatabolik BCAA lepsze wiem ale juz kupilem HMB, L karnityna z treca , carbo jako wegle po treningu bo malo dostarczam z posiłków.
przykladowa rozpiska na jutro:
5:30 4 tablet. L karnityny carbo przygotowane ale na caly dzien bedzie uzywane nie za jednym razem wypije bo mam kilka treningow(50 g na 500ml) HMB 1 porcja(2 tabletki).
6:00 cardio bieg 25 minut przed tym rozgrzewka z 10 minut.:)
7:30 I posilek śniadanie i łykamy 2tabletki HMB tak jak zaleca sie.
Jajecznica z 1 żółta i 3 białek bez masła na kiełbasie krakowskiej(20gram=4 plastry) sprawdzonej nie zadny szajs z dodatkiem ziół prowansalskich . 2 kromki chleba ciemnego z zurawiną i pomidor średni(80gram).
Kalorie 402 węgle 16,8 tluszcze 26 i bialko 35
10:15 II posiłek(przed treningiem) baton musli 35gram wlasnej roboty bez cukru,banan 120gram, 80 gram jogurtu naturalnego.
białko:6,2 g tłuszcz:5,8 g węgle:51,9 g 277 kcal
12:30 rozciaganie i to co zawsze cwiczenia na wlasnym ciezarze ciala .Pompki 4x12 ostastnia seria ile moge,pompki tyłem 4x10 i ostastnia tak samo,deska 3 minuty przodem(2 minuty to za malo dla mnie) bokiem 2 minuty, ABS II i na koncu krzesełko jako wzmocnienie nóg z 2 minuty,
13:15 posiłek III ryba panga na oleju z oliwek i pomidorek z ogóreczkiem i marcheweczką startą i 2 wafle ryzowe .
25 białko tłuszcz 4 węgle 10 kalorie 340 kcal
15:15 IV posilek przed treningowy musli mojej roboty bez cukru swietne nie martwcie sie przy ocenianiu. 35 gram i jabłko małe z 75 gram ttylko jedno bo fruktoza wiadomo. 2 bialko 4 tluszcze 25 wegle 180 kcal
Mały łyk carbo max z trec i jedziemy 17:00rower 60 minut lub basen 60 minut/(kraulem) zalezy od pogody.po treningu konczymy carbo.

18:00 V posiłek omlet z dwóch jaj na swojsko z gotowanym mięskiem(kurczak)
34 bialko tluszcz 17 wegle 1 420 kcal.
Zaznaczam prowadze aktywny tryb zycia non stop cos robie kolo domu i wgl pomagam przed kompem moze lacznie 2h siedze ale tak to wgl
Potem juz wolne i spanie.
dziennie 2 litry wody magnez i calcium i te suple co wyzej .Inny dzien by wygladal ze by mial FBW trening bo FBW mam 3 razy w tygodniu a to jest w te inne dni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
1800 kcal wyszlo wiadomo ze tam moze byc 2000 kcal bo wiecej moge dac miesa czy jogurtu jakiegos ale tak na oko dziennie nie przekraczam 2000 kcal wegle wyszlo carbo 30 wegli +41 wyszlo 95 wegli i bialko 101g i tluszcze 68g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
strasznie nieczytelnie.
wrzuc diete tutaj
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

a suplementacje osobno wypisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304
Jest sens redukować?

Żre jak koń, haruje jak wół by wyglądać jak byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jw, plus hmb od razu wywal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masę do oceny

Następny temat

"Dieta" dla małolata

WHEY premium