SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta przy karmieniu piersia na spalenie tluszczu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Mam pytanie szczegolnie do znawcow tematu, chodzi o diete przy karmieniu piersia. Mam pewien plan dietetyczny ulozony dla mnie ale chcialabym zasiegnac opinii czy nie jest zbyt restrykcyjny. Mam przy tym 3 x tyg trening siłowy i 1 x interwał. Waze 67 kg (173cm), chcialabym zejsc ponizej 60kg ale w rozsadnym tempie i przy jednoczesnym budowaniu miesni oczywiscie ... Patrzac na niego jestem przekonana ze dziala mega odchudzajaco ale czy przy karmieniu moge go stosowac? Oto pytanie ... Voila

1 posiłek: Białko 20g Tłuszcze 20g Węglowodanów BRAK

2 posiłek: Białko 20g , 35g Weglowodanów , Tłuszcze BRAK

3 posiłek Białko 20g , 35 weglowodanów , Tłuszcze BRAK

4 posiłek Białko 20g, 35 weglowodanów , Tłuszcze BRAK

5 posiłek białko 20g, , tłuszcze 25g

Prosze o opinie, dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Do bani mówiąc szczerze.. Karmisz - musisz jeść porządnie. To co tu wstawiłaś to kiepsko bardzo wygląda. 45 gram tłuszczów? Obcinanie z nich jest ryzykowne - możesz zaburzyć sobie gospodarkę hormonalną i upośledzić wchłanianie witamin. Lepiej postaraj się jeść rzeczy wartościowe. Ważysz 67 kg i chcesz zejść poniżej 60? Możesz więc zapomnieć o mięśniach bo Twoje marzenie to wychudzenie.. Przykro mi ale tak to wygląda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
To fantastycznie ze do bani bo tez mi sie ta dieta nie podoba! Moim celem nie jest wychudzenie, a jezeli 60 kg przy 173cm to wychudzenie to nie mam swiadomosci bo nigdy tyle nie wazylam :) karmie 11 ms, do tej pory odzywialam sie tak jak powinnam, bez patrzenia na kalorie i czy gdzies mi ubywa czy przybywa. Ale teraz chce zadbac o sylwetke, a podobno dieta to 70%sukcesu wiec chce zeby byla dobrze ulozona. Znajde gdzies przykladowa rozpiske jak to powinno wygladac ? Zeby karmic ale jednoczenie schudnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A zamierzasz dalej karmić? Bo niestety dieta redukcyjna może spowodować, że zabraknie pokarmu. Lepiej zacząć od wyrzucenia z diety rzeczy mało wartościowych (przetworzona żywność, słodycze itp.).

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-04-28 07:29:07

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Tak, zamierzam dalej karmic. Teoretycznie moge schudnac podczas karmienia 0,5 kg na tydzien. Narazie waga stoi, słodyczy nie jem, przetworzonej zywnosci wcale juz przed ciaza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spalic brzuch i zachowac "walory"?

Następny temat

Oświadczenie

WHEY premium