SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta przed i w czasie "okresu"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000
Mam pytanie odnosnie tematu :)

Otoz zastanawia mnie jak Wam sie udaje trzymac diete przed (gdy ma sie rozne widzi mi sie pokarmowe i zwieksza sie apetyt na rozne cuda na kiju) i w czasie okresu.
Czy sprawia Wam to jakis problem, a moze trzymacie sie scisle planu i nie "pozwalacie" sobie wyjsc poza program??

no pain no gain :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
3 dni przed okresem myslę tylko o czekoladzie i jestem wiecznie głoda
Identico - słodki smaki i mocno pobudzony apetyt
Ratuje mnie jabłko, surowe marchewki, aktualnie kalarepki i zapijanie głoda herbatkami różnistymi, naprzemiennie zielone czarne, białe, naturalne, owocowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No ja jestem specyficzna bo żadnych ciągot około-okresowych nie mam, ale może laski co sie odchudzają powiedzą coś od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ciągot też nie mam

IMO, zależy to od tego, czy dieta jest dobrze trzymana. Dziewczyny, które od dłuższego czasu trzymają krystaliczną dietę, w większości czują niechęć do słodyczy i ogólnie rozumianego syfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ja z tych, co się odchudzają i też nie mam ciągot jestem tego samego zdania, co Marta. Jeśli jesz czysto, organizm nie domaga się syfu organizm, czyli ciało, nie mówię o głowie

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-06-26 09:20:45

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
nigdy nie miałam dziwnych ciągot.
nawet w czasach przed czysta michą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
zawsze kilka dni przed miałam ochotę, a właściwie "wilczy głód" na słodycze. Jadłam różne ciastka i ciasta, nie lubiłam cukierków, ale wszystkie słodycze "mączne".
W czasie ciąży nie było takich ciągot, minęło dopiero w okresie menopauzy.
Jak utrzymać dietę w tym czasie, to nie wiem; może są jakieś produkty które w ramach diety byłyby do przyjęcia?
Przy chęci na słodkie gorzka czekolada? dobrze by było coś podpowiedzieć, bo to koszmarne uczucie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Tez ciagat nie mam, a od czasu, gdy rzucilam slodycze to nie istnieje u mnie rzekomy ciag na czeko itp.

Czasem zdarza mi sie w przeddzien okresu obezrec, ale czystymi produktami, wiec nie ma problemu.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000
Super dziekuje za odpowiedz :) Tylko, ze wiecie ja nie mam na mysli konkretnie "syfu" ale ochote dziwna na roznego typu smaczki..

Ja slodyczy osobiscie nie jem, ani zadnych swinstw, ale 2 dni przed weekendem myslalam ze wyjde z siebie i stane obok jakichs wiekszych ciagut nie mam ogolnie, ale odstawilam tabletki, wiec moze to dlatego... niestety widze ze do "bezproblemowych" zupelnie nie naleze az tak :)
na rodzynki mnie wzielo razem z orzeszkami slonymi. a drugim razem krakersy razem z miodem i kefirem na zmiane.. Jak kobieta w ciazy.
Wkoncu mimo wielkiej checi powiedzialam sobie dosc :)

no pain no gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postaraj się kilka dni przed okresem wrzucać więcej ww złożonych (kasze, ryż, strączki). Wielu kobietom to pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
ja Cię rozumiem , 3 dni przed okresem myslę tylko o czekoladzie i jestem wiecznie głoda , apetyt zaostrzony na maksa. Jak nie zjem nic słodkiego jestem skłonna kogoś ugryźć :D:D:D
Jedyne co mi pomaga to regularne posiłki żeby nie czuć głodu , pije wodę litrami i kilogramami jem marchewkę . Kroję w paseczki jak frytki i tak zajadam ;)

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
U mnie najgorsze są późne popołudnia/wieczory. Nie raz kiedy wiem, że tego bądź następnego dnia będę mieć niesamowitą ochotę na coś słodkiego, staję przed półkami w sklepie, patrzę na to wszystko i nic nie wydaje mi się choć przyzwoicie jadalne ;) więc wracam do domu z niczym. No i wieczór zwykle kończy się na zjedzeniu jakiejś makreli w pomidorach czy innego tuńczyka
Ostatnio będąc w sklepie podjęłam męską decyzję, że kupię sobie loda rożka. Zjadłam tego loda i wieczorem poszłam biegać i nie dawałam rady bo tak mnie wątroba bolała, następnego dnia zresztą też. Za miesiąc raczej będę pamiętać o tym bólu.
Dobrze, że teraz okres mam raz w miesiącu, bo przez ostatnie lata to bywało i po 5x

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja-pytanie

Następny temat

efekty diety redukcyjnej

WHEY premium