SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta-potrzebna ocena i pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Witam wszystkich koxów :)
Mam 16 lat i brzuszek. Postanowiłem go zrzucić (ćwiczę 2 miesiące na siłowni ale stwierdziłem że bez diety nie będzie oczekiwanych efektów) i ułożyłem sobie taką oto dietę. Jednak mam problem(y):
1.Jest w niej za mało tłuszczy...
2. ...ale za dużo WW
3. Nie wiem co zjeść na kolacje (po treningu)

I tutaj kieruję się do was z prośbą cobyście doradzili mi co mogę wrzucić a co wyrzucić z tej dietki żeby było fajnie :) Poniżej moje zapotrzebowania:
Kalorie: 3252
WW:474g
białko:129g
tłuszcze:115g

Z góry pozdrawiam i bardzo dziękuję :)







Zmieniony przez - krowinn w dniu 2014-11-10 22:40:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 421
Jak piszesz ze za duzo WW, to po co te płatki na śniadanie ? xd nie lepiej zwykłe owsiane ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Hmmm racja... Juz zmienilem :) no ale co z tluszczami i kolacja? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16921
Ten banan i jogurt daj po treningu. Zmiksuj razem ryż parboiled z wpc mlekiem i bananem. Możesz dać do tego ten jogurt. Chcesz dać gdzieś tłuszcze? Wrzuć np orzechy włoskie do pierwszego posiłku, dobrze się komponuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Po w.w zmianach kalorie i makro się nie zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Przede wszystkim zacznij od takich informacji jak twoja waga, bo z tego co napisales nie idzie wywnioskowac czy masz dobre makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Waga: 82kg
Wzrost:183


Zmieniony przez - krowinn w dniu 2014-11-10 23:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Białko spróbuj ustawić 2g/kg, tłuszcze ok.1g, reszta węgle. Wszystkie posiłki oprócz nr4 są do zmiany. Daj do każdego z nich jakieś dobre źródla węgli(płatki owsiane, kasze, ryże, pełnoziarniste makarony i pieczywo. Tłuszcze np. : oliwa z oliwek, siemie lniane, orzechy, tłuste ryby, sery, jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Hmmm.. rano dodałem płatki owsiane, nie jestem pewien co do posiłków 2,3. Co mogę tam zmienić? Pieczywko myślę że jest ok, może zamiast szynki jakiś twarożek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Może być twarożek, może być wcześniej upieczony kurczak. Ważne żebyś ustawić to pod kalorie i makro w ciągu całego dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Coś takiego może być? ^^





Zmieniony przez - krowinn w dniu 2014-11-11 00:09:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór kreatyny

Następny temat

Dieta na mase do oceny

Wiecej