SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pomagająca w urośnieciu o pare cm.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Witam ! :)
Nazywam się kuba i mój problem wygląda następująco :

Mam 16 lat ( 1 klasa LO ) mierze aktualnie 192 cm i od ok 6 miesiecy się to nie zmieniło ( mam umiejętności i możliwosci do zajmowania się profesjonalnie siatkówka, jedyny problem jest taki iż zawsze grałem na środku a tam wzrost w granicach 198 cm to minimum.. ) W moim życiu jest bardzo dużo ruchu : 5x w tyg trening + wf + mecze w weekendy przez to moja waga mimo tego,że jem dużo plasuje się w okolicach 72 kg. W tym momencie drodzy specjaliści od diet i sportu prosiłbym was o pomoc. Co zrobić,żeby ruszyć jeszcze te pare cm do góry? jakaś dieta? ćwiczenia ? cokolwiek ? byleby tylko urosnąc te pare cm i osiągnąć te upragnione 198-200 cm :). Pozdrawiam Jakub.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19673 Napisanych postów 67313 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560668
Pracuj nad techniką a wzrost pozostaw genom bo urośniesz tyle ile masz w nich zapisane.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
No tak ale mimo wszystko chyba jest jakaś dieta lub coś co wplynęło by pozytywnie na rozwój mojego organizmu pod katem wzrostu .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 247
O tym decyduje Twój wiek kostny (może to określić radiolog). Chodzi o to, czy Twoje kości mają nadal możliwość wzrostu. Drugim czynnikiem jest hormon wzrostu. Wydziela się podczas snu. Warto spać długo w nocy + krótka drzemka w ciągu dnia.
ps to nie moje słowa

Zmieniony przez - Esteka w dniu 2013-01-14 22:25:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z plecami

Następny temat

nerwica ?

whey deli