SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta-pomóżcie !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę Was o radę. Mam problem dotyczący diety. Chodzi mi o to, że nie mam na tyle silnej woli, żeby trzymać diety kulturystycznej, co nie znaczy, że nie robię postępów (małych, ale zawsze). Jestem raczej budowy ektomorficznej (190 cm, 87-91 kg), nie wyglądam najgorzej, ale pytam się dlatego, ponieważ chcę usłyszeć opinie na temat, czy przestrzeganie diety to jest właśnie "to" w dopracowaniu sylwetki (wcięcia, separacja itp.) Czy komuś z Was pomogła dieta ? i czy możecie z nią wytrzymać?
P.S. Myślę, że to jest najtrudniejszy element kulturystycznego życia i nie mogę z tym wygrać. Proszę o opinie zawodników jeśli to jest możliwe (np.X-mena, Xenę), ale również innych entuzjastów żelaznego sportu.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co dieta?
doskonała waga teraz tylko siłownia i wyglądasz odlotowo!

Michał Leks
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile tunczyka jecie

Następny temat

Dieta starożytnych atletów

WHEY premium