SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
Witam , poniżej przedstawiony jest mój dziennik żywieniowy . Bardzo proszę o ocene tego planu .

Wiek : 17
Wzrost : 186
Waga : 75
Cel : sucha masa mięśniowa





Zmieniony przez - Mightymartin w dniu 2013-12-15 13:50:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Dorzuć jakieś węgle złożone do śniadania, szynkę zamień na jakieś prawdziwe mięso albo jaja (chyba, że masz do niej 100% pewności składu w co wątpię). Snickers, serio? Brak zdrowych tłuszczy poza paroma kroplami oleju rzepakowego i orzechów. W sumie jedyny dobrze wyglądający tu posiłek to 4 (po wywaleniu Snickersa :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
a jak to sie ma do zapotrzebowania kalorycznego?

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Dieta tragedia raczej ... tak jak bylo napisane tylko posilek 4 jest w miarę ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Na moje oko powinieneś mieć gdzieś o 1000 kcal więcej...jeżeli sam jeszcze sobie napisałeś, że chcesz mieć suchą masę mięśniową po czym dajesz do diety 3 snickersy to odsyłam Cię do tematów w podwieszonych i w tedy zrób sobie porządną dietę

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
1 snicersa nie 3 po pierwsze , choć w sumie fakt nie wiem po co go tam wsadziłem po drugie , nie jestem w stanie wiecej jeść ;/ zastanawiam sie and kupieniem jakiegos gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1566
na ch** tyle bananów po treningu jednego wp****** i starczy... ja bym więcej białka dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
no właśnie białka mam już za dużo p 12 g ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Przeważnie 1 snicers waży ok. 50 gr co daje 260 kcali czyli musisz zjeść 3 takie snicersy. Jeżeli zrobisz DOBRĄ dietę i rzeczywiście zabraknie ci kcali to możesz sobie w OSTATECZNOŚCI kupić gainera(polecam uns mass shocker). Po jakimś czasie już nie będziesz miał problemu z jedzeniem ale zapamiętaj sobie, że ten sport nie jest dla jakiś lalek tylko dla prawdziwego mężczyzny i trzeba być twardym a nie płakać, że "muszę dużo jeść" bla bla bla, jeżeli chcesz coś osiągnąć w tym sporcie to musisz być zdeterminowany!

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
ja trenuje nie z założeniem że zostanę kulturystą . Trenuje aby "dobrze" wyglądać i być silnym facetem . Wydaje mi sie że trochę przesadzasz z tym płaczem . Ale rozumiem i przyjmuje twoje uwagi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1566
co?? za dużo? jak ty to policzyłeś? 75 x 2.2 = 165 a ty masz 150 do ch wafla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebownnie kaloryczne pomocy !

Następny temat

Przykladowy dzien diety do oceny.

WHEY premium