SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta? o rany...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam zamiar zacząć treningi na masę przez 4-8 miesięcy. Co do odżywiania to mam dostęp do typowych produktów ryż rybki mięso sery itp.

Naczytałem się już trochę o tych wszystkich dietach i widzę że to jest trochę skomplikowane... np. pierwszy posiłek o 7 rano a co jak ja wstaje o 9- 10? w końcu są wakacje...

Co do tych typów budowy to też nie jest jednoznaczne wydaje mi sie z reprezentuje endomorfika ale tez nie jestem do końca pewny moje wymiary to:
klp 100
ramie 36
pas 86
udo 58
łydka 38



Mam 23 lata 172cm wzrostu ważę 75kg
Będę trenował 4 razy w tygodniu i 2-3razy aeroby(bieganie, rower, worek do boksowania)

Co i jak mam jeść żeby był z tego jakiś efekt. Czytałem że dieta to połowa sukcesu;) Ale nie jestem żadnym zawodowcem wiec wyjaśnijcie mi to w jakiś w miarę prosty sposób generalnie co jeść na śniadanie przed treningiem po i na kolacje na początek mi wystarczy potem podniesiemy poprzeczkę wyżej.
Czekam na odp. pozdrawiam ;)

Jesteś warty tyle ile dajesz z siebie innym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czytałem że dieta to połowa sukcesu;)" - Dieta to podstawa sukcesu.

Skoro piszesz, że masz dostęp do wymienionych produktów i dużo się naczytałeś to napisz jak widzisz swoją dietę - wtedy bez problemu ją się tu poprawi ;)

Przykładowy szablon diety:

Posiłek 1 - 8:00 - 10:00 - Śniadanie
Posiłek 2 - 12:00 - Drugie Śniadanie
Posiłek 3 - 14:00 - 15:00 - Obiad (przed treningiem)
Posiłek 4 - 17:00 - 18:00 - Przed kolacją (po treningu)
Posiłek 5 - 20:00-22:00 - Kolacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegunka

Następny temat

Trening domatora - foty wcielo :)

Wiecej