SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na zwiększenie masy ciała

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Witajcie :D

Chciałbym Was prosić o ocenę mojej diety na masę. Stosuje ją od tygodnia, wcześniej stopniowo zwiększałem przyjmowane kalorie.
Moje wymiary:
wzrost - 185 cm
waga - 83 kg
bf ~ 20%

https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=10#zdjecie_wrap

Pracuję na nocki dlatego mój dzień zaczyna się dopiero o 14. Jest to regularny tryb. Żadnej pracy 3-zmianowej. Siłownia mieści się w godzinach 16-18(plan ogólnorozwojowy). W godzinach 22-00 ucinam sobie 60-90 min drzemki :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
jest sens masować na 20% bf ? wrzuć fotkę poglądową bo może warto byłoby zredukować trochę fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Wyliczałem to według jakiegoś kalkulatora... może przesadziłem z tymi 20%
Wiem, że na redukcję na pewno się nie nadaje bo słabo u mnie z mięśniami. Ćwiczę dopiero miesiąc.


Zmieniony przez - komanczo w dniu 2015-05-31 18:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wstaw zdjęcie by ocenić % bf .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Dziś udało mi się znaleźć chwilkę czasu i zrobić zdjęcie :d oto one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
no trzeba masować bo zero mięsa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Pracuję nad tym:D a co do diety to ma ktoś pomysł co zmienić lub może zostawić tak jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
za duzo wegli prostych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Wywale sok pomaranczowy oraz banany, ktore zastapie waflami ryzowymi. Oczywiscie czasem wrzuce rybe zamiast twarogu lub kurczaka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Dieta na mase do oceny, Prosze o ew. koretke

WHEY premium