SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na wysokich tuszczach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witajcie.
Moja przygoda z odchudzaniem trwa wieki... Co najciekawsze ze ja nie mam wielkiej nadwagi, sa ta jakies 3 kg ktore mi przeszkadzaja.
Niestety moja walka z nimi jest oplakalna... Zrzucam je i zyskuje z powrotem... Jestem juz wykonczona ta sytuacja ktora trwa od dwoch lat... Bledne kolo o glupie 3 kg!!! Jakby ich bylo co najmniej 10.
Niestety jestem strasznie niecierpliwa...dlatego zawsze chce chudnac szybko...co niestety nic a nic mi pozniej nie daje!!!
Zrzuce , a za chwile zyskam z powrotem!!!
Moja dieta opierala sie na 1300 kcal...Mialam juz bowiem tak obnizona przemiane materii ze na wyzszych kaloriach nie schodzila waga;/
W akcie desperacji i nieudolnej walki z tymi kilkoma kilogrami udalam sie po porade do specjalisty.
Nie chce tutaj podawac nazwiska, jest to trener personalny, bardzo znany, sam odnosi wspaniale sukcesy w ksztaltowaniu swojej sylwetki.
No wiec tak.:
Zostala mi zlecona dieta na wysokich tluszczach. Dla wielu osob kontrowersyjna. Jest wielu zwolenninkow jak i przeciwnikow...Ale wielu sportowcow i kulturystow ucieka sie do niej w celu redukcji tkanki tluszczowej.
Moja dieta polega na 5 posilkach w podstawowym schemacie :
1- 3 cale jaja, najlepiej sadzone albo na miêkko. Smazone na 20g masla + jakies warzywko , najlepiej kapusta kiszona albo ogórek kiszony
2 -75g piersi z indyka + olej kokosowy 25g + warzywa
3 -75g piersi z indyka + olej kokosowy 25g + warzywa
4 -75g piersi z indyka + olej kokosowy 25g + warzywa
5- 75g piersi z indyka + 30g orzechów brazylijskich albo innych + warzywa

Jest to menu podstawowe, otrzymalam rozne opcje wymiany piersi i oleju kokosowego na inne rodzaje bialka i tluszczy.
Na diecie tej jestem teraz trzeci tydzien.
Poczatkowo przerazaly mnie sladowe ilosci... 60 g lososia...lub 60 g makreli...(losos lub makrela w zastepstwie za piers i olej kokosowy).
Jednak okazuje sie ze nie jestem glodna na tej diecie. Moge tez jesc warzywa bez ograniczen (choc dla niektorych ta dieta nie powinna obejmowac warzyw).
W kazdym razie czuje sie na niej dobrze. Spadek wagi minimalny co troszke mnie demotywuje bowiem ta dieta podobno jest szybka i skuteczna...u mnie poki co idzie to powoli...
Ale wiem ze musze zmienic to swoje podejscie i pozdbyc sie tych niechcianych kilku kg raz a skutecznie...bez pospiechu i na stale...

Jesli chodzi o aktywnosc to wykonuje aeroby - 30 min na czczo (rowerek lub orbitrek) + 30 min plywania (6 dni w tygodniu)

Dodatkowo stosuje suplementacje :
witamina d, witamina k2, omega 3, spalacz + L-karnityna, witaminy B.
CZY KTOS MIAL DOSWIADCZENIA Z TEGO TYPU DIETA????????
JAKIE BYLY EFEKTY???

Zastanawiam sie bowiem czy mam szanse na utrate wagi na tej diecie, gdzie kalorycznosc jest o wiele wiele wieksza (ogolnie na tej diecie nie liczy sie kalorii, wazny jest stosunek tluszczy do bialka i wyeliminowanie weglowodanow) od tej ktora dotad stosowalam.

Jesli ktos stosowal ta diete, mial jakies efekty, moze mi dac jakies rady, bede wdzieczna :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wypelnij dzialowa ankiete z regulaminu. Tu stan zdrowia bedzie wazny. Czy trener zrobil diete pod Twoje badania? Dieta generalnie uboga w tl zwierzece i roslinnych typu dobra oliwa. Kokosowy nie jest panaceum na wszystko. Orzechy bez wymoczenia to tylko lektyny i kw fitynowy i omega 6 dzialajace zapalnie przy braku rownowagi z omega 6. To jest dieta ketogeniczna przy Twoich dietach typu 1300 to moze byc jojo na dzien dobry. To ze on sam ma dobra forme nie oznacza, ze poprowadzi dobrze kobiete. Kazdy jest inny.I dlaczego uparlas sie na 3 kg, jak sama mowisz zajechany metabolizm, organizm cos tu mowi.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 28/10/2015 08:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To faktycznie głupie trzy kilo.. A tak naprawdę to ważniejsze są obwody a nie waga. Można być 5 kilo cięższym niż na początku ale mieć 5 cm w pasie mniej.
Patrzenie na samą wagę to kiepska decyzja.
Taka dieta nie dla Ciebie jak chcesz cokolwiek sensownie zrobić i uporządkować swoje ciało.

Bo zarżnęłaś metabolizm i zrobiłaś swojemu ciału brzydkie kuku które może być ciężkie do naprawienia.

Twój trener o tym wie?

A tłuszczówka? teraz jest na nią po prostu moda i kupa ludzi leci jak błędne owce za nowością. Za rok może się okazać że dodawanie do jedzenia sproszkowanej szarańczy plus 3 godziny kardio dziennie daje rewelacyjne efekty i.....
Znajdą się wyznawcy.
Szczególnie - nie da się ukryć - kobiety.

Jasne jest że jak sama siebie zadręczyłaś to nie naprawisz tego w parę dni.
Zwalisz na tej tłuszczówce parę kilo a co później?
Jojo?

Bo trzeba w końcu wrócić do jakiegoś normalnego schematu żywieniowego którego Ty nie potrafisz zastosować tylko się miotasz od jednej diety do drugiej.

I w ten sposób nie pozbędziesz się skutecznie tych wymarzonych 3 kilogramów.

NO WAY.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-28 10:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Z wyciecia wegli bedzie tyle, ze poleci woda. Doaldujesz wegle i bam woda w miesien i skok na wadze......wiec jakie to ma znaczenie ta waga hm?


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-10-28 10:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
ilkac44
le wielu sportowcow i kulturystow ucieka sie do niej w celu redukcji tkanki tluszczowej.


A jesteś taką osobą? Czynnie uprawiającą sport lub kulturystykę? Zaawansowaną i świadomą?

Piszesz raz że jesteś osobą niecierpliwą, deprymują Cię małe spadki wagi obecnie a póżniej piszesz że chcesz się pozbyć wagi powoli i bez pośpiechu?

Tu nie cud dieta ale poukładanie sobie w głowie najpierw.. I naprawienie szkód w ciele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Wszystko wraca jojem w nagrodę za wytrwałość bo organizm po dietach jest niedożywiony.

Zacznij się odżywiać a nie stosować diety a za jakiś czas organim będzie bardziej chętny do współpracy

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower stacjonarny dla grubasa?

Następny temat

tabletki antykoncepcyjne Kontracept

WHEY premium