SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na wycinke dla Endomorfa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
chiałbym miedzy innymi dowiedzieć sie czy jako endo moge i jesli tak to w jakich ilościach spozywać tłuszcze z orzechów/nasion/oliwy.
Moim celem jest poprawienie sylwetki mam na pewno conajmniej z 10 kg zbędnego tłuszczu, którego chce sie pozbyć i jednocześnie popracować nad definicją mięśni gł klatki i pleców oraz cos w kierunku drabinki na brzuchu :D Waga do której dąże to 120 kg przy jak najnizszym poziomie bf.
Z Góry thx za porady

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 105

Wzrost: 191

Obwód klatki: 114

Obwód ramienia: 44

Obwód talii: 99

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 47

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie znam

Aktywność w ciągu dnia: studia dzienne, dorywcza praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3x siłka 2x basen

Odżywianie: staram sie ograniczać węgle, jem głównie chude mięcho, nabiał, warzywka, niestety też słodycze, nie pije alko

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3 x siłownia z 20 min rowerku na koniec
2 x HIIT na basenie


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: skończyłem cykl na mase 2 puszki Massacry 1x Uni Liver 500, 1x Gold Omega 3 1x ZMA

Aktualnie BCAA + Glutamina oraz Cleburexin


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jest możliwe, zastanawiam sie co

Stosowane wcześniej diety: cały czas staram sie jeść jak najmniej węgli, przewaga białek

Siła Masa Rzeźba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta + trening na siłowni + hiit/aeroby.

wszystko znajdziesz tu ===> https://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html 

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drzemka na dobrą pamięć

Następny temat

D-I-E-T-A

Wiecej