SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na spalenie tluszczu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1052
Witam podaje diete do oceny na spalenie tluszczu

1 posilek 7:00 100 g Owsianki + jajo na twardo okolo 400 kcal

2 posilek 10:30 Chleb razowy sloneczikowy z serkiem bieluch pomidorem 300 kcal

3 posilek 13:40 ryz brazowy woreczek + piers z kurczaka gotowna a lub z grila elektrycznego 500kca;

Trening aerobik 40 minut

4 posilek po treingu i wlasnoe nie wiem co tu dac moze jakies sugestie

5 Posilek serek wiejski 500 g okolo 400 kcal

Do tego mam zamiar brac 1 kaps na czco i jedna 30 minut przed trenigniem cler burexin 2 dodam ze jestem ektomorfikiem z waleczkami ZAlezy mi na szybkiej utracie bo sotoswalem roznie diety juz 3 miesiace i zero rezultatow waze malo a jestem wysoki wiec raczej jestem ektomorfikiem naprawde prosze o pomoc dodaje wyglad zdjecia

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcmJuqlZ-tnKeSm6Se2OrNo83b2g  na stojaco nie wyglada zle ale jak sie schyle wisza cyce troche i faldy mam pomocy niemam juz sil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wklej ankiete działu , troche cieżko mam te zdjecie zobaczyc ale z tego co widze to nie ma czego za bardzo redukowac

https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-08 16:13:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia dla młodego wegetariana.

Następny temat

gruby ektomorfik

WHEY premium