SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzezbe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1204
podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne:84x24=2016
twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne:2016x1.3=2620,8
takie mi wszyslo z obliczen dobrze wyszlo teraz moge zobaczyc wlasna diete?
7:30
1. Płatki owsiane + mleko + jajka + oliwa z oliwek
Czyli: WW + białko + tłuscze

11:00
2. Pieczywo razowe/Chleb Razowy +polędwice z piersi indyka/kurczaka +warzywa(pomidor,sałata) + orzechy
Czyli: WW + białko + tłuszcze + warzywa.


15:00
3. Ryż brazowy + pierś
Czyli: WW + białko



17:00
4. Ryż biały + pierś
Czyli: WW + białko
18:00 Trening

19:00
5. Kasza + ryba + warzywa
Czyli: WW + białko + tłuszcze + warzywa

21:00
6. Oliwa z oliwek + chudy twaróg + warzywa
Czyli: białko + tłuszcze + warzywa
mam jeszcze odrzywki hmb i L-karnityne ,są zbędne czy morze byc przy redukcji >Oceńcie diete i suple doradzcie suple jak by te nie pasowały pls:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
ściagnij sobie dziennik posiłków vitalmax-a,
podaj wartości BTW z zapotrzebowania i najlepiej jak byś wypełnił ankiete bo widzę ze jestes tutaj nowy :)

posilek o 15 daj warzywa
posilek o 21 twaróg pol tlusty

suple na redukcji okolo treningowo polecam BCAA i EEA + ewentualne spalacze jak fat przestanie spadać

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-06-26 17:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1204
a dieta sie nie nadaje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
nie napisałeś wartości BTW białko-Tłuszcz-węglowodany,nie wypełniłeś ankiety, czyli nic o Tobie nie wiemy...wiek wzrost waga staż treningowy itp na pierwszy rzut oka wydaje się ok, w dzienniku posiłków Vitalmax-a można sobie usprawnić pilnowanie diety, rozkład tłuszczy itd dlatego go polecam

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-06-26 18:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1204
siema .Mam taki tema ćwiczę 4 razy w tygodniu o 18 , i teraz czy po każdym treningu mogę napierdzielać aeroby (bieganie ,rowerek),proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
jak najbardziej tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase: Przygotowania!

Następny temat

Duzy problem

Wiecej