SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzezbe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 156
Witam stworzylem sobie diete na rzezbe staralem wzorowac sie na Carb cycling opisanej tu http://www.sfd.pl/ART._CARB_CYCLING__dieta_dla_endomorfików,_a_może_nie_tylko....-t408024.html

A wiec tak
poniedziałek- MC
Białko WPC 80 OSTROWIA
TRENING
1 posiłek: płatki + kromka chleba (z szynka i serem)
2. dwie kanapki (z szynka serem i warzywami)
3. Ryba z sałatą
4.ryż z kurczakiem
TRENING
5.twaróg+ Białko WPC 80 OSTROWIA
Wtorek- HC
Białko WPC 80 OSTROWIA
TRENING
1 posiłek: jajecznica z dwóch jajek
2. jogurt+owoc
3. udko z warzywami
4. spaghetti
TRENING
5. kanapki+ przed snem Białko WPC 80 OSTROWI
Środa- HC
Białko WPC 80 OSTROWIA
TRENING
1 posiłek: jedno jajko na twardo + kromka chleba
2. jogurt+ owoc
3.wieprzowina+ warzywa
4.ziemniaki z szynka
5.Kanapki (z szynka serem i warzywami)+ przed snem Białko WPC 80 OSTROWI
Czwartek- MC
Białko WPC 80 OSTROWI
Trening
1 posiłek: płatki+ kromka (z szynka i serem)
2.kanapki (z szynka i serem)
3.ryba+warzywa
4. ryz z kurczakiem
TRENING
5.twaróg+ Białko WPC 80 OSTROWI
Piątek- HC
Białko WPC 80 OSTROWI
TRENING
1 posiłek: dwa jajka sadzone na bekonie
2. jogurt+owoc
3.indyk+warzywa
4. tosty(z szynka i serem)
TRENING
5. sałatka owocowa+ przed snem Białko WPC 80 OSTROWI
Sobota- MC
1 posiłek: kanapki (z szynka serem i warzywami)
2. ryz z kurczakiem
Białko WPC 80 OSTROWI
TRENING
3.spaghetti
4. ryba wędzona
5. warug+ Białko WPC 80 OSTROWI
Niedziela- LC
1 posiłek: naleśniki( z twarogiem)
Białko WPC 80 OSTROWI
TRENING
2. tosty
3. mięso+ warzywa
4. ryba wędzona
5. sałatka owocowa+ przed snem Białko WPC 80 OSTROWI

Poranne treningi to od poniedziałku:
*treningi opisane w http://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376-s3.html
Wtorek:
*bieganie + abs2
Środa:
*basen+ abs2
Czwartek:
*treningi opisane w http://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376-
Piątek:
*treningi opisane w http://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376-
Sobota:
*bieganie
Niedziela:

Treningi wieczorowe od poniedzialku:
*bieganie
Wtorek:
Środa:
*Tenis ziemny
Czwartek:
*bieganie
Piątek:
*tenis ziemny
Sobota:
*tenis ziemny
Niedziela:
---

Moim głównym celem jest spalenie tłuszczu oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha oraz(w mniejszym stopniu) ręce. Czy powinienem używać czegoś w stylu Scorch po raz pierwszy ułożyłem coś w stylu diety(miałem problem z 2 posiłkiem ponieważ jestem o tej godzinie w szkole) a do tego dobrałem pewne ćwiczenia może powinienem zmienić jakiś treningi na siłownie? Mam 18 lat 172cm 65kg oraz trochę zbędnego tłuszczo szczególnie na brzuchu oraz udach. Liczę na wasza pomoc, z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8716
aleś to ****a rozpisał nic z tego nie rozumiem

a dieta 100% z dupy , posty podwieszone a nie jakieś spaghetti na reducji

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-23 23:04:49

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tzn jeżeli chodzi o spaghetti to mam na myśli sam makaron np z szynka (chodzi mi tu głownie o ww bo już nie wiedziałem co dać jestem niejadkiem wiec nie jem żadnych sosów i warzywa tylko niektóre wiec miałem małe problemy z urozmaiceniem diety) ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8716
przecierz ty pojęcia o diecie nie masz , te kromki z serem szynką , tosty spaghetii jogurt + owoc
jak ty chcesz na tym redukcje zrobić ?

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-23 23:20:30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2100 kcal to moje dzienne zapotrzebowanie mam zamiar tak dawkowac potrawy zeby w tym się zmieścić (450 białka, 400ww w zależności od treningów czasami więcej czasami mniej, no i reszta tłuszcze)to spaghetti mogę zmienić np na kasze z wołowina jeżeli jest aż tak źle jak już napisałem chodziło mi o makaron z oliwa i szynka np

A może mogę zostać na swojej obecnej diecie ( jestem na niej 3 tyg już) a mianowicie jem wyłącznie 2 razy dziennie śniadanie i obiad najgorszy był pierwszy tydzień teraz praktycznie nie odczuwam głodu pomiędzy posiłkami i również widzę efekty

Zmieniony przez - chocha w dniu 2010-03-23 23:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
boże

posty podwieszone !!! Jedząc 2x dziennie narobisz więcej szkód niż pożytku , nie spieraj sie bo nie masz kompletnie o tym pojęcia , po to ktoś założył podwieszone tematy żeby z nich korzystać , koniec w tym temacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok to może tak:
Posiłek I- 7:20 (po treningu)
-Jajecznica z 3 jajek
-1 kromka ciemnego pieczywa

Posiłek II- 10:30
-ryz brązowy/makaron+pierś z kurczaka

Posiłek III- 15:00
- ryba/białe mięso
-Ryż brązowy/makaron
-zielony ogórek

Posiłek IV- 17:30 (przed treningiem)
-2 kromki czarnego pieczywa z miodem

Posiłek V- 20:00
-Twaróg (70g)
-ogórek itp

Ma to być dieta redukcyjna.
Zapotrzebowanie:
B: 130g (2/kg)
W: 120g (1,8g/kg)
T: 65g (1g/kg) (i tu mi wychodzi jakieś 1600kcl na dzień a to chyba trochę mało wiec dam więcej tłuszczy żeby dopełnić do 2100)
2100 dzienne zapotrzebowanie
środa/ piątek/ sobota- tenis ziemny
poniedziałek/ wtorek bieganie+ ćwiczenia typu 30 sek burpees- 30 sek pajacyków - 30 sek podskoków kolanami do klatki- 30 sek walki z cieniem
środa basen + ćwiczenia takie jak wyżej
weekend ćwiczenia wszelakie ćwiczenia powiązane z drążkiem

Zmieniony przez - chocha w dniu 2010-03-24 23:23:55

Zmieniony przez - chocha w dniu 2010-03-24 23:24:53

Zmieniony przez - chocha w dniu 2010-03-24 23:45:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47077 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
***... sobie 2% bf w 5dni ja tak zrobilem pare razy biegalem po 200 minut i codziennie trening silowy do tego dieta na 1200 kcl zero wegli cos ala ud 2.0 a potem po 5 dniach ladowanie 5 tys kcl i tyle i miesnie nie leca to jest najszybszy sposob jaki jest tylko trzeba chciec i miec kupe czasu ale przynajmniej nie ma dupcenia z jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47077 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
a pozatym co ty chcesz rzezbe robic na 400 g wegli Oo niezle to raczej masa bedzie a nie rzeźba tymbardziej że ważysz jedynie 65 wiec jakby nie było żeby w miare sprawnie szlo czyli 1kg na tydzien wegle max do 3g na kg albo i 2g a kalorie koło 1500 kcl wtedy trenujac powinienes palic kolo 0.7-1kg na tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
posiłek przedtreningowy -------->
posiłek potreningowy ------------>

dieta ----------------->

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-25 11:01:57

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to co powinienem jesc po treningu porannym o 7:30 ? mogą być płatki b:16 t:10 w:20 320kcal a do tego np. chleb zytni razowy b:3 t:1 w:22 110kcal albo zamiast chleba białko 30g
no i mam problem bo wieczorem trenuje tenisa (koncze okolo 21-22) albo biegam(kończę o 20) i nie za bardzo mogę wpłynąć na to a spa chodzę 22-23 zależy o której muszę rano wstać(zazwyczaj wstaje około 06:00 żeby mieć czas na jakiś trening bieganie basen etc)oczywiście jak będzie lepiej żeby chodzić spać potem to nie ma problemu odeśpię w weekend ;d
Aha i skoro mój pierwszy posiłek rano jest po treningu(trenuje na czczo) czy powinienem coś brać przed treningiem ? i czy powinienem jeść jakieś spalacze albo coś innego przypomnę ze mam 18 lat 172cm i 65kg czas w jakim chce zrobić redukcje to jakieś 2-3 miechy. Z tego co obliczyłem mój bf to jakieś 25%

Zmieniony przez - chocha w dniu 2010-03-25 21:21:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny i zmian:)

Następny temat

Straszna genetyka.

aerofull