SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do ocenienia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Waga

81,5

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18%-20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

4-5 razy w tygodniu siłownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 lata z dużymi przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

-

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

B dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

cm3, bcaa xplode, argi power,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
Witam ułożyłem dietę na redukcje proszę on sprawdzenie z góry dziękuje i pozdrawiam.
Dieta w załączniku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Dużo białka, mało tłuszczy, ja zaczynałem redukcję 182/82kg wagi od 3k kcal Ty masz podobne wymiary i 700kcal mniej. Ogólnie cała dieta kiepskawo gdzie ryby, orzechy czy olej lniany (o3)? nie dasz rady bez tego chleba? Mleko wybierz te mniej przetworzone(bardzeij tłuste). Przeniósłbym 200g piersi na przed treningiem, ogólnie wiekszość białka z nabiału. Poczytaj podwieszone temaciki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
obliczałem moje zapotrzebowanie i wyszlo mi 2400 kcal chcem zrobic redukcje ii po co mam dawac nadwyzszke kaloryczna, moze ktos pomóc i zmienić troche moją diete czekam na odpowiedz z góry dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
jak dla mnie lepiej wyrzucic banana i dodać od czasu do czasu jakiegos łososia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
do kktórego posiłku dodać banany a łososia na zmaine z piersiami tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
sory zle przeczytałem czyli wyzucic banana i na miejscu jego wrzucic rybke tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Więcej warzyw najlepiej zielone. Chleb zamień na razowy lbu coś w ten deseń. Makaron bym wogóle wyrzucił a kcal podbił tłuszczami. Makaron i banan to taka imo zapchaj dziura, lepiej dawać jeszcze raz warzywa i mięso. I nie tylko pierś kuraka ale łopatkę,schab,karkówkę Ser gouda,camembert lub orzechy włoskie skutecznie podbiją kcal. Możesz robić sałatki z serem mozarella i wiele innych.

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-04-08 18:08:21

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-04-08 18:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
poprawiona dieta na redukcję proszę o ocenę z góry dziekuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Z białkiem to raczej pojechałeś xD Uciąłbym 100g kuraka i jedną porcje jogurciku, albo trochu twarogu, orzechy wloskie te potreningu dałbym na ostatni posiłek, żeby nie mieszać tłuszczy po treningu, a że nie jesz po 18 to ze względu na porady z Pani domu, czy tak tylko napisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
tak tylko napisalem bo te godziny posiłków róznie wypadna tylko odstep miedzy nimi bedzie podobny;)to mowisz zrobic co tu kazesz i bedzie git??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie diety! POMOCY!

Następny temat

Chcę się odchudzić ...

WHEY premium