SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbienie do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
Cześć, potrzebuje pomocy z moją dietą, co mógłbym dodać/ zamienić / wyrzucić. Dieta będzie na 2500-2700 kcal, z tego co wyczytałem i obliczyłem to tyle powinno mi wystarczyć.

177 wzrostu, 68kg wagi, pozostało trochę fatu
cel - rzeźba
aktywność fizyczna - 5x w tygodniu aeroby. 5-6x w tygodniu siłownia.
suplementy - białko, kreatyna, l-karnityna, Olimp TS
staż - 2 miesiące

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 492
Wiem, że szukasz porad żywieniowych, ale za dużo masz treningu i paleta odżywek też nie ta, zacznij od uporządkowania podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
Ćwiczyłem w ten sposób 2 miesiące i czuje się w porządku, forma jest na pewno lepsza. Teraz doszła dieta i odżywki... no cóż, właśnie takie teraz dostałem, ale można je śmiało łączyć i rzeźbić. Myśle, że nie potrzebuje odżywek typu bcaaa, hmb itd. bo mam tego wystarczająco w jedzeniu. Więc o to sie nie martwię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wszystko nie tak.Zacznij od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
BodyLine
Wszystko nie tak.Zacznij od podstaw.


A może coś więcej niż typowe kopiuj / wklej w prawie każdym temacie który się tu pojawia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jesteś absolutnie początkujący.Zacznij od czytania postów podwieszonych.Zmień skład posiłków,oczyszczając dietę.Nie skupiaj się na masie czy na redukcji,bo na tą chwilę jesteś w siłowym "żłobku" o czym świadczy współczynnik waga/wzrost/staż treningowy.Suplementy na tym etapie są zbędne.Coś jeszcze mam Ci skopiować/wkleić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
Widzę, że wyczułeś zaczepkę, ciesze się :)
Zgadza się, jestem początkujący dlatego pytam, to normalne prawda? Po przeczytaniu przyklejonych wątków które mnie interesowały zawsze są jakieś wątpliwości o które człowiek chciałby zapytać, po to zakłada się tematy w tym dziale. Ale nie po to żeby przeczytać w odpowiedzi "wszystko źle, zacznij od podstaw" bo co mi i Tobie po takim poście? Masz jednego więcej na liczniku i tyle. Prościej byłoby napisać który produkt wyrzucić, a który dodać w jego miejsce, ale po co, nie?. Niech sobie będzie w żłobku i dalej szuka.

Zmieniony przez - NowyJohn w dniu 2014-05-13 21:31:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny ;)

Następny temat

Szukam dietetyka

WHEY premium