SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny + kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
Wiek:17
Waga:69
Wzrost:171
Staż: Ponad pół roku
BF: Około 25%

Co do treningów siłowych mam pytanie, czy mają to być powtórzenia i ciężary na masę, czy na rzeźbę?
Proszę również o polecenie jakiegoś fat burnera. Zastanawiałem się nad tym, ale opinie są różne:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Thermo_Speed_Extreme_Mega_Caps-opis25980.html

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
A jeszcze jedno pytanie. Łącząc kreatyne z fat burnerem ile należałoby wypijać dziennie wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
za duzo bialka, przy tym bf smialo 120g mozesz dac, starczy
mozesz podbic nieco wegle w to miejsce.

zapotrzebowanie masz 2300? tylko? ile treningow w tygodniu?


osobiscie bym suple na Twoim miejscu na tym etapie zostawil w spokoju

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
"zapotrzebowanie masz 2300? tylko? ile treningow w tygodniu? " Wiem, że to mało, ale przy większej ilości nie widzę żadnych efektów. W 3 dni nietreningowe cardio, 3 dni treningu siłowego, w sumie 6 dni. W kalkulatorze wyszło mi żeby schudnąć około 2600 kcal, więc odjąłem od tego jeszcze 300, bo odkąd pamiętam staram się trzymać kaloryczność około 3000 z treningami a i tak łapię fat. Trochę się gubię już w tym wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
Tak byłoby lepiej?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i kreatyna, jaki sens?

Następny temat

Początki z dietą i ćwiczeniami.

WHEY premium