SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

mężczyzna

Waga

82

Wzrost

185

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

są wakacje więc czasu jest sporo, trening ok. godzinę po obiedzie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

obecnie tylko trening siłowy

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta na mase, przybranie sporej masy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, planowane powyżej wpisane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak na zbliansowaną- nie jest za dużo. Zamiast carbo zjedz sobie po prostu jakiś owoc po treningu i starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
Pandarek
A to zależy jak się gotuje tę rybę ;) Na parze wszystko wychodzi idealnie, piec w folii nie umiem.


Ja tam wolę Kurczaka nadziewanego kurczakiem

Odnosnie Carbo w proszku to oczywiscie ze lepiej zastapic je czyms naturalnym Dlatego owoc potreningowo jak najbardziej. Tylke tylko zeby te Jabłko nie zastapilo pelnowartosciowego posilku

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Po treningu owoc, ale jaki np. i ile? Przed trenigiem nic? A białko kiedy? Przed czy po? Bo już nic nie wiem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Np. 1 banan. Przed treningiem nic. Białko po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Wreszczie mam dostęp do komputera więc zrobiłem małe zmiany:



Teraz będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Troszkę więcej białka, możesz nim lekko podbić kcal bo i tak zaczynałbym od 2500-2700.

WPC do posiłku to porażka, śmiało wal cały proch po treningu.

Musli mogą być bardzo różne... W sensie cukier + nie wiadomo co, lub zwykłe płatki owsiane z bakaliami. Jeżeli to drugie, to przejdzie, chociaż to jest.

Dałbym troszkę więcej warzyw (pomidora czy ogórka nie trzeba wliczać w bilans. Fasolę czy inne warzywa dostarczające niesymboliczne ilości kcal już tak)

Zamieniłbym jeszcze 1 porcją orzechów laskowych na włoskie. Do tego ewentualnie łyżka oleju lniane i RYBY.







Ogólnie jest ok, chociaż wiadomo, że zawsze da się coś poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
o ja mega dieta po prostu j**nij sobie z 3 banany jeszcze i musli "FIT" bo niby cos daja to ze smakuje znaczy ze szkodzi stare powiedzenie . Platki owsiane i unikaj bananow sa dobre na mase za duzo wegli maja i cukru . Musli wyj** wiesz ile tam cukru jest ? to nie Fit tylko shit wez sobie i owsiane platki. i mleko 2% chodz 3,2 naprawde Ci nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Banany śmiało można jeść po treningu nawet na redukcji. (Chociaż nie wiem skąd ten wywód o bananach, skoro w wypisce ich nie widzę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
skoro smialo to poczytaj inne starsze tematy oraz wlasciwosci bananow cukru i wgl . Ale z pewnoscia jak musli je to i pewnie banana by chcial jako dodatek w postaci owoca to go uczulam :) Banan to naprawde zlo przez rok sotsowalem banana po treningu na redukcji drugi rok byl normalne treningi i wgl dieta lekko sie zmienila ale po wyrzuceniu banana a zjedzeniu jednego j**lka do posilku z rana dala i szybszą przemiane i lepsze uczucie sytosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dziwne, ja jakoś jem banany z miodem, serwatką i mlekiem i chudnę... Jeżeli odsyłasz mnie do lektury, to odwdzięczę się tym samym. Poczytaj o metabolizmie mono- i polisacharydów w ciągu kilku godzin od wysiłku fizycznego. Do tego warto uzupełnić wiedzę o szlaki metaboliczne IGF-1 (warto by dojść do kinazy mTor)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania odnośnie treningu dla początkującego.

Następny temat

Start z poważnym podejściem

WHEY premium