SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje - TKD czy CKD ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, mam problem bo nie wiem jaka wybrać diete bo jedni mowia TKD a inni CKD... Która jest najlepsza i na ktorej w ciagu miesiaca zgubie od 5 do 10 kg ?? 3 x w tygodniu robie aeroby i cwicze od miesiaca na silce. W pon. robie klatke i biceps, srode barki i triceps a piatek nogi i plecy. Brzuch zaczne cwiczyc jak schudne. Moja waga to 93 kg przy 180 cm wzrostu :/. Składam też kase na Thermal Pro. Czytalem duzo postow o CKD I TKD ale ja tych diet nie rozumiem ;/ gubie sie w tych obliczeniach :/. Mógłby mi ktoś pomoc w ułożeniu diety, planu diety na caly tydzien ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
W takim przypadku odradzam diety ketogenne, zadbaj o właściwą ilość kalorii, białka, tłuszczy z odpowiednich żródeł, błonnika z warzyw/owoców, węglowodany o niskim IG, odpowiednia kompozycja posiłków itd. Jak będziesz wiedział więcej i będziesz miał dłuższy staż treningowy to możesz spróbować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka

Następny temat

gdzie WEGLOWODANY zatrzymuja wode , pod skora czy w komorkach miesni

WHEY premium