SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje, przy okazji pytania.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Witam przestawiłem się od dwóch tygodni na redukcje, po każdym treningu jakosciowym 30minut cardio lecz mam straszne wahania wagi. Na początku ważyłem 94,7, potem 93,5 a wczoraj się ważyłem i 94,2.. A Nic w weekend nie dojadałem! Ale chodzi mi ogólnie czy posiłki w mojej diecie nie są za często bo mam je o 7.30, 10,30,13,30,16 i 18.
13.30 - jest to ponad 100g kurczaka fileta gotowanego z warzywami
16 - jest to pięć białej jaj w postaci jajecznicy z warzywami
18- 100g miesa gotowanego+ banan( Jest to posiłek przed treningowy)
Czy te odstępy nie są za małe? I Jeszcze pytanie bo znajomy mówi że warzyw mogę jeść ile sie chce, oczywiście nie jem kilogarma na posiłek :D Ale po prostu to też są weglę, a jak ich za dużo nie dostarczę to czasem nie będę zaprzestawał spalania tłuszczu?

http://potreningu.pl/diary/meal/dump/date/2014-05-13

Mam 17 lat, mierzę 184cm wzrostu na siłownie chodzę od ponad roku to lata 2013 odchudzałem się i odniosłem duży sukces ponieważ ze 114 zbiłem do 85 lecz straciłem ponad 7 kg mięśnia gdyż jeszcze nie wiedziałem wtedy że to ma takie wielkie znaczenie i liczyło się dla mnie chudnięcie. Do Marca 2014 starałem się o mase teraz waże 94kg czuje się cięższy ale widzę że moje mięśnie ogółem są wieksze a klatka piersiowa nie jest już obwisła. Nie pije alkoholu, nie jadam fast foodów. W weekendy zdarza mi się czasami dojeść coś słodkiego ale rzadko, ogółem w całym tygodniu pije tylko czysta wode, przed treningiem zawsze kawe a w ciągu dnia zdarza mi sie wypić jeszcze z dwa razy zieloną herbatę.

Chciałbym jak najszybciej odpowiedź, bo na lato chce jako tako wyglądać. :) Nie ma to byc forma końcowa, po prostu żebym nie miał mniemania grubego.:)

Zmieniony przez - ludwiczek1111 w dniu 2014-05-13 16:19:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tutaj oblicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Białko daj 2.5-3g/kg, tłuszcze 0.8g/kg, resztę dobij węglami, od zapotrzebowania odejmij 300 na początek. Każdy posiłek powinien składać się z pełnowartościowego białka i węglowodanów złożonych (ostatni daj białkowo-tłuszczowy).

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Skopiowałeś moje rozpiski widzę, ułóż sobie sam pod siebie, każdy jest inny

Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-05-13 16:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Poza tym ja ważę 60kg, a Ty 94 więc zapotrzebowanie kaloryczne na pewno się różni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Nic nie jest skopiowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
to dziwne że nutridrinki pijesz które podawane są po to aby przytyc przy chorobie + masz moje produkty dodane osobiscie tylko dla wlasnego użytku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Nutridrinki? Czy my aby na pewno na to samo patrzymy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
już wiem o co chodzi, musisz wstawic zrzut ekranu, a nie link, bo każdy czyta swój dzień :D mój błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
O kurde na prawdę? Nie wiedziałem zaraz to poprawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 386
Oto i ona, co sądzisz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie tkanki tłuszczowej.

Wiecej