SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje, Proszę o ocenę i poprawienie jeśli będzie potrzeba.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Witam. Jestem nowym użytkownikiem mam nadzieję,że umieściłem wszystko w odpowiednim miejscu i, że będziecie w stanie mi pomóc
sniadanie: 8.00
produkty zbozowe z mlekiem (platki owsiane badz kukurydziane) 7 lyzek z 0,3-0,5l mleka.
II sniadanie: 11.00
chleb razowy z twarogiem chudym i łyżeczka dżemu, badz jogurt lub kefir z mussli i otrębami pszennymi. drugie wyjście to np. owoc typu jabłko.
obiad: 14.00
kasza gryczana badź jęczmienna (100g) z piersią z kurczaka, jajkiem bądź kotletami sojowymi. do tego ogórek lub papryka. zupa raczej odpada.
druga opcja to spaghetti 150 g makaronu i sos niskokaloryczny 60kcal na 100g o prawie zerowej zawartości tłuszczu i ww.
podwieczorek: 17.00
owoc albo jogurt z otrębami lub z mussli, albo marchew lub pasek czekolady, bądź paczka sezamków. tutaj do wyboru.
kolacja: 20.00
kanapki 2-3 kromki chleba razowego z polędwica bądź szynka z indyka z ogorkiem. badz kanapki z jajkiem lub tuńczykiem.

Staż : 2 lata kulturystyka
Waga : 81 Kg
Biceps : 39.5 cm
Obwód w pasie : 92. cm
Obwód w klatce 117 cm
Obwód uda : 56 cm
Trening : 3-4 x w Tygodniu ( od momentu rozpoczęcia diety na redukcję + 2 x trening aerobowy)
Dieta : Staram się trzymać

Cel diety - ogólne wyrzeźbienie całej sylwetki.

Z góry dziękuję za pomoc i oczekuję waszej pomocy. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Podaj wyliczenia b/t/w
twaróg chudy zamień na półtłusty i daj go na ostatni posiłek, szynki etc raczej wywal z diety bo to syf nie jedzenie :P. Ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
wywal z diety przetworzone prdukty typu kukurydziane, kotlety sojowe, sezamki i inne podobne, do diety wlącz wiecej warzyw, zdrowe tłuszcze, zadbaj aby posilki byle pelnowartosciowe

popraw i podaj wyliczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Wzrostu mam 176 cm przy wadze 81kg. Czy mogli byście rozwinąć nieco bardziej skrót b/t/w ? Dieta którą napisałem jest zaczerpnięta od niepewnych źródeł dlatego wolałem żeby ktoś bardziej doświadczony to sprawdził. Sory za utrudnienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
bialko/tlusz/weglowodany
widzę, że nie wiesz co skad sie bierze a bez tego ani rusz bo nie bedziesz jadl codziennie tego samego tylko roznosci. Musisz wiedziec co i jak mozna wymieniac zeby sie bilans zgadzal, poczytaj tematy podwieszone na temat ukladania diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Wiem o co chodzi muszę wyliczać z tabeli kalorycznej kalorie. Nie robię tego bo nie podchodzę do kulturystyki nie wiadomo jak profesjonalnie. Nie zawsze mam czas na zjedzenie takiego posiłku jaki mógł bym przyrządzić. Jeśli chodzi o zamianę produktów jestem w stanie to zrobić. Jestem po szkole kulinarnej więc większego problemu z tym nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Jeśli od samego początku wychodzisz z założenia, że nie będziesz trzymał diety to chyba nie ma sensu jej rozpisywanie nawet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Dlaczego zawsze od bardziej doświadczonych osób trzeba spotkać się z krytyką. Zależy mi na tym by ją trzymać. Nie zawsze mam możliwość zrobić ten posiłek, ale zawsze zamiast piersi z kurczaka o 14 można zamienić ten produkt na jakiś który nie wymaga obróbki cieplnej. Jeśli byś był na tyle uprzejmy i pomógł mi tą dietę uzupełnić we właściwe produkty to może by mi się udało ? Jeśli jesteś w stanie mi pomóc będę na prawdę wdzięczny. Jeszcze pytanie nie wiem czy tutaj mogę? Mam typ sylwetki ektomorfika, ale na początku mojej przygody z siłownią korzystałem z gainerów. Nie robiłem wcale brzucha ani nie biegałem i mam teraz "oponkę" bo z sylwetki jesetm jak najbardziej zadowolony i teraz pytanie. Czy jeśli będę trzymał dietę i wrzucę bieganie 2 razy w tygodniu po 20-30 minut + brzuch robił bym między seriami (nie lubię robić brzucha jako oddzielnej Partii mięśniowej) czy jestem w ten sposób zredukować te2-4 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Samo robienie brzucha nie da nic na oponkę, ogólnie przy dodatnim bilansie kalorycznym nie zredukujesz tłuszczu no i u przeciętnego faceta największym problemem jest właśnie brzuch + boki :P
napisaliśmy Ci już co nie tak jest, nic nie poprawiłeś ani nie dałeś wyliczeń więc co mamy więcej pisać?
Właściwe produkty to te nieprzetworzone czyli odpadają wszelkiej maści szynki ze sklepowej półki, płatki kukurydziane, kiełbasy, produkty zawierające spore ilości cukru, słodkie napoje gazowane, fastfoody etc

Nóg nie robisz na siłowni? Bo przy innych Twoich obwodach wypadają strasznie blado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Robiłem do pewnego momentu na maksymalnych ciężarach. Od roku ok. męczę się ze schorzeniem kręgosłupa ( dyskopatia) i nie mogę ćwiczyć nóg z maksymalnie dużym obciążeniem gdyż na drugi dzień nie mogę się ruszyć z łóżka. Dlatego też nogi ćwiczę na małych ciężarach. Rozumiem czyli wyrzucić z tej diety którą mam w tym miejscu to co piszesz i będzie dobrze. Więc w takim razie dzięki bardzo za pomoc i zaczynam stosować dietę od poniedziałku. Haha przepraszam teraz zauważyłem co zrobiłem. w Udzie nie mam 56 tylko 65 przepraszam i dziękuje za korektę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
65cm to co innego :P
Wyrzucić/zamienić ważne żeby stosunek btw się zgadzał i bilans kaloryczny w ciągu doby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka Dieta

Następny temat

Ocena Diety na mase

WHEY premium