SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję czy takie produkty wystarczą?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Jeśli chodzi o białko to na 100 procent 2 g na kg wyjdzie więc chyba można redukować czekam jeszcze na poprawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 545 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4599
Po co wstawiasz drugi post o tym samym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale jakie poprawki, już Ci tyle razy tłumaczymy to do niczego jest, nie ma co porpawiać, tylko od nowa się zabrać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Żeby nowego tematu nie zakładać czy to normalne że w pierwszym tygodniu redukcji zrzucilem 2 kg w sensie 2 cm z pasa też mi spadło i 80 mam ale tłuszczu jest sporo czy taki spadek to głównie woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
”Żeby nowego tematu nie zakładać czy to normalne że w pierwszym tygodniu redukcji zrzucilem 2 kg w sensie 2 cm z pasa też mi spadło i 80 mam ale tłuszczu jest sporo czy taki spadek to głównie woda?„

Skąd wiesz ile masz tłuszczu ? W pierwszym etapie redukcji pozbywamy się glikogenu oraz wody . W pierwszym tygodniu raczej tłuszczu się nie pozbyłeś . Musisz uzbroić się w cierpliwość , gdyż proces spalania tkanki tłuszczowej jest bardziej skomplikowany i wymaga odpowiedniego czasu . Za 3-4 tygodnie powinieneś zaobserwować pierwsze widoczne efekty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak taki spadek jest mozliwy ale jak sam zauważyłeś pewnie to woda, jakieś zaległosci w jelitach itp, a nie tłuszcz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Pondro02
Żeby nowego tematu nie zakładać czy to normalne że w pierwszym tygodniu redukcji zrzucilem 2 kg w sensie 2 cm z pasa też mi spadło i 80 mam ale tłuszczu jest sporo czy taki spadek to głównie woda?


Z reguły na początku redukowania tkanki tłuszczowej spadki zawsze są większe w porównaniu z tym co będzie później. Najszybciej spada w początkowej fazie woda, glikogen, treść jelitowa, tkanka tłuszczowa, czy mięśnie. Warto pamiętać o tym, że czas i cierpliwość to podstawa kształtowania sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
A czy jak nie mam jakiegoś produktu to mogę go zastąpić innym np dziś skończyło się masło delma więc zjadłam roslinne chyba zawsze lepjej zastąpić? Mimo ze i tak obciolem po 14 dniach kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
masło delma ogólnie nie jest najlepszym produktem. Najlepiej wybierać normalne masło o zawartości 82% tłuszczu

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak tam raz zamienisz masło na coś innego bo nie masz to się nic nie stanie, ważne by się planu trzymać i go realizować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 80-20 , jak to faktycznie liczyć?

Następny temat

Tycie od nietolerancji laktozy

WHEY premium