SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję - proszę o wskazówki i rady :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 287
Witam

Proszę o ocenę diety jaką sobie ułożyłem. Moje zapotrzebowanie wynosi 3000 kcal. jako że redukuję dałem na minus ok - 300kcal
Nie wpisywałem warzyw które oczywiście będą w niektórych posiłkach.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3218 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
Witaj!

Całkiem rozsądnie, wreszcie ktoś zaczyna od normalne kaloryczności :)
Ale: 1 posiłek nie ma białka pełnowartościowego, warto brać to pod uwagę i wrzucić np. jajka z któego możesz robić omleta, czy placki z bananem i płatkami owsianymi. Orzeszki ziemne, to kiepskiej jakości tłuszcze, lepiej te włoskie, migdały, laskowe, czy nerkowce. Masło orzechowe, też lepiej ograniczyć, nie mają dobrego składu. Można robić swoje wystarczy zmielić migdały/nerkowce i masło - pyszne :)
Na kolację nie bój się węgli, ona wbrew pozorom są bardzo dobrym wyborem na kolację, dzięki nim np. lepiej się regenerujemy.
A poza tym mięso wymieniaj też na tłuste miecha i ryby :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 69
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 287
ok rozumiem, ten plan to jest tylko poglądowo, wiadomo że nie będę jadł cały czas to samo, białko będę czerpał z kuraka, wołowiny, ryb, jaj i ewentualnie odżywka białkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3218 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
Pewnie ; ) Zawsze jak ułożysz, możesz wrzucić miskę dzień przed, na pewno ktoś coś doradzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
proszę jeszcze o ocenę czy dobrze rozłożyłem b w t ?? I jeszcze jedno: czy w dzień bez treningu trzymać tyle samo kcal czy obciąć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no przecież jest u góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wybacz, ja żadnej ankiety nie widzę ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kurcze dziwne bo ja widzę no ale spoko wrzucę jeszcze raz, jest w tym poście?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Masz wrzucić ankietę :) Dane o sobie, nie zrzut z michy : ) Zrzut widać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje - konsultacja.

Następny temat

Proszę o parę wskazówek co do diety oraz treningów ;)

Wheyvita