SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Formularz - Proszę o pomoc

31

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

104

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaję w dni pracujące 5 rano,w nie pracujące 7 rano, z reguły kładę się spać koło 22.Treningi z rana kolo 8-9 lub wieczorem 19-20, 4 razy w tyg., tryb pracy stojący

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 592
Witam,

Jestem po odchudzaniu, odchudzałem sie jakieś 6 miesięcy, straciłem 44 kg.
Wagę trzymam od ponad roku. Jem systematycznie. Odkąd ćwiczę na siłowni przybrałem na wadzę ok 7 kg,

Waga: 104 kg
Wzrost: 181 cm

Ćwiczę 4 razy w tyg. Trening siłowy ok 50 minut + rozgrzewka rower lub orbitrek 10-15 minut przed.
Jem systematycznie. Odkąd ćwiczę na siłowni przybrałem na wadzę ok 7 kg.
Planuję się teraz trochę odtłuścić i podaję typowy dzień z mojej diety.

Zastanawiam się czy nie dodać do podwieczorku porcji odżywki białkowej, chcę to zrobić ekonomicznie wieć wyślę o Soya Pro, tylko żeby uzupełnić białko.
Pangę stosuję zamiennie z filetem z piersi z kurczaka, mintajem oraz filetem z udźca z kurczaka.
Ryż stosuje naprzemiennie z kaszą gryczaną lub makaronem pełnoziarnistym gotowanym aldente.
Dodam jeszcze ze jestem endomorfikiem, a zapotrzebowanie kcal według tego -> (http://www.sfd.pl/Obliczanie_zapotrzebowania_czyli_początki_układania_diety.-t856533.html) wyszło mi ok 2800 kcal.
Proszę o jakąś pomoc i sugestie. Z góry bardzo dziękuję!

Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-03-13 14:11:45

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 69638 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 586833
zdecydowanie za mało zdrowych tłuszczy
białka sojowego nawet nie kupuj ,masz i tak nadto w diecie
jedynie można pomyśleć o zmianie źródła-za dużo tego twarogu
te szproty również do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 592
Ale na co te szproty zamienić? Oliwę chętnie dorzucę do obiadu i kolejnego dania do tego ryżu... I can ten twaróg zamienić, bo na noc bym zostawił ten jeden, ale mogłbym go w ciągu dnia na coś wymienić, tylko co?

Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-03-13 15:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy tak będzie lepiej? I czy mogę zjesc jogurt naturalny z płatkami owsianymi na sniadanie zamiast wpc z 100ml mleka i platkami owsianymi?
Czy nie za duzo węgli (ryżu?)

Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-03-13 17:43:07

Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-03-13 17:52:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawiona dieta na redukcję!

Następny temat

Dieta na masę 62kg ---> 70