SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mejs - ocena jakości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1048
Hej, zaczynam swoją przygodę z forum, choć wcześniej anonimowo dość sporo czasu spędziłem na czytaniu artów.
Próbowałem wcześniej jeść w miarę zdrowo, jako tako trzymać się zasad zdrowego żywienia, ale dziś ułożyłem sobie konkretnie wyliczoną i jako Jaś wrzucam na forum, w celu ocenienia przez Panów Fachowców.
przed czerwcem robiłem 2 miesiące trening obwodowy, teraz od sierpnia wznowiłem ten sam.
Ankieta (ukrócona troszkę, mam nadzieję, że to nie przeszkodzi):

Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 75
Wzrost : 185
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 19%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - trening obwodowy, chyba czas na nowy, 3 tygodnie HIITu za mną, ale zaprzestaję z powodu naciągnięcia mięśnia dwugłowego uda
Odżywianie : bardzo słodycze, może chociaż batonik zbożowy?
Cel : masa, choć nie ukrywam, że chciałbym dokonać aborcji z powodu wystającego brzucha. Dlatego zacząłem hiit
Ograniczenia żywieniowe : nope
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : lubię każdy rodzaj, bo uwielbiam sport
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : chyba i tak na początku niewskazane
Stosowane wcześniej diety : -


Oprócz wielu wątpliwości natury ogólnej, konkretną wątpliwością jest ilość białka w tej diecie, prawie 2.7g/kg.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3062
Białka aż tyle chyba nie potrzeba ale ogólnie dobrze to wygląda. Jak waga będzie stała do kup gainera by podnieść kaloryczność w łatwy sposób. A na brzuch to najlepiej bieganie przed albo po siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1048
a znalazłaby ktoś, kto mógłby zasugerować, jak zamienić jakiś posiłek, by podbić ww, ew. tłuszcze kosztem białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3808
Naliczylem 134 gram bialka pelnowartosciowego co wychodzi ~~1,8g bialka/ kgmc co wcale nie jest takie za duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1048
hm, jedni piszą, że wliczać białko roślinne, bo się aminogramy uzupełniają, inni, jak ty, sugerują, żeby nie wliczać. Ale z drugiej strony jeżeli wliczając wychodzi całkiem sporo, a odliczając, może nawet trochę przymało, to gdy zostawie tak jak jest, utrzymany będzie złoty środek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Możesz wliczać roślinne, jeżeli dołożysz do niego zwierzęce, wtedy będzie ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja czy masa??

Następny temat

Ilość składników odżywczych w diecie

WHEY premium