SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam mam problem. OD 3 Miesięcy chodze na siłownię (wczesniej piwnica).Od 5/6miesiecy jem w miare zdrowo bez fast foodów(czasem sie zdarzą) a od 2 miesięcy licze wszystko. Mam 20lat 186cm waga 74kg, ektomorfik z nietolerancją laktozy 
Problem w tym ze masa wgl nie idzie a jedyne co zauważyłem to wiekszy brzuszek i straszne wzdęcia :( (zawsze duzy brzuch). Robie poniedzialek Klata,tricek/wtorek plecy bicek/piatek nogi barki ( jednak raz w tygodniu partia to dla Mnie malo) brzuch dorzucam w każdym treningu. Dooradzicie cos proszę? Na zdjęciach moja dieta ( zamiast kurczaka czasem jem mielone z indyka.
Czasem zamieniam ryż na kasze czy makaron. 
I ciezko czasem zmieścić 4 posiłek zalezy od dnia. 
Teraz zauwazylem ze zalało mnie na brzuchu :( i dalej te wzdęcia. Moze wiecej tłuszczy i mniej jedzenia bo dramat ten brzuch.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wrzuć zdjęcia sylwetki. Jak zmieniały się obwody ciała wraz z ich pomiarami co tydzień?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam niestety nie mam, ale nic sie nie zmienilo praktycznie tylko ten brzuszek urósł :/ te wzdęcia to koszmar a do tego to jedzenie, co chwilę jestem głodny i jem tego za dużo, moze te płatki owsiane rano wywołują tez te wzdęcia?



Zmieniony przez - Damianoolwg w dniu 2018-12-14 05:41:50

Zmieniony przez - Damianoolwg w dniu 2018-12-14 05:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
"co chwilę jestem głodny i jem tego za dużo" - nie rozumiem tego. Przez to, że jesteś głodny jadasz więcej kalorii niż masz wyliczone? Nie ma możliwości, aby rósł tylko pas. Jeżeli tak, to coś jest nie tak z hormonami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Tzn jem posiłek i za 2h jestem glodny. Może rzeczywiście cos z hormonami jak mowisz :/ a jak zmniejszyc te wzdęcia, bo cały czas brzuch jak balon :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Prawdopodobnie zbyt dużo błonnika w diecie. Policz ile go spozywasz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
Gdybym jadł 3800kcal to bym ważył ze 120 kg :) wzrost mam ten sam :), ale myślę jak poprzednicy zbyt dużo błonnika

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Z reguły to właśnie on jest powodem tego typu problemów w dietach ze sporą ilością kalorii:

https://potreningu.pl/articles/3708/blonnik-w-zdrowej-diecie--wiecej-nie-znaczy-lepiej


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-12-14 18:20:23

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Błonnika spożywam okolo 25-33(w zaleznosci czy zjem kasze czy makaron).
Myślę nad wyrzuceniem płatków owsianych i moze makaron, ryz zamiast tego z rana? I może dodac troche wiecej tłuszczy bo mozenich brakuje troche ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie powinien być to w takim razie błonnik. Kombinuj i próbuj eliminować różne produkty lub grupy. Np. zbyt mało płynów, surowe warzywa, laktoza.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Ile można spożywać błonnika na dzień ? Warzywa jem gotowane, laktozę ograniczyłem do minimum prawie, płynów na dzien jest z 2.5-3l. Może dodam wiecej tłuszczy i zastanawiam sie na jakie inne zmienić śniadanie bo rano moze wiecej białka i tluszczu by pasowało? (Przepraszam, że tak zawracam głowę, ale już sam nie wiem co robię źle :/ i dziękuję za pomoc)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i pomoc

Następny temat

Dieta

WHEY premium