SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam. Mam prawie 22 lata,186cm wzrostu i 74/75 kg - ektomorfik. Ćwiczę 3razy w tygodniu+praca fizyczna.
Zjadam dziennie 3.5k kcal na zdrowym jedzeniu, ponieważ mam nietolerancję laktozy...
Problem taki, ze masa nie idzie i tylko lekko odlozylo sie na brzuchu tluszczu.
Mój cel to nabranie masy, ale nie tylko tłuszczowej.
Duży problem mam ze zjedzeniem tego wszystkiego, tzn. Makaron jeszcze jestem w stanie zjesc, ale potem ryż cały to juz udręka + udo z kurczaka...
Myslalem nad zmienieniem tego, ale nie bardzo wiem na co. Może Wy coś doradzicie i czy zwiększyć jeszcze kcal? Tylko sprobowac cos dorzucić z "syfu"?
Z Góry dziękuję




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Posiłek 7 spożywam miedzy posiłkiem 1-4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Posiłek 7 spożywam między posiłkiem 1-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
TO czy dodać kalorie oblicz sobie na kalkulatorze, następnie sam zdecyduj czy terażniejsza ilość kalorii jest dobra dla ciebie jeżeli chcesz przybrać na masie (po dodaniu +300kcal). Sama dieta wygląda dobrze i wartościowo, a jeżeli nudzi ciebie głowny posiłek z kurczakim i ryżem to spróbuj czasem zjeść np rybę. Przepisów jest wiele w internecie, więc spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Rozumiem, ale wyliczyłem 3200/3300 i dodałem 200/250,bo na fitatu mi wychodzi 3550kcal, ale tu są inne produkty troche i dalej stoi.
Ogolnie kurczak Mnie nie nudzi, ale ciężko jest mi przejeść ten ryż ni szukam alternatywy zamiast ryżu np. czy makaronu..
Tam 75/100g ryżu jakos wcisne, ale zamiast tego 50 nie wiem co zjesc a pieczywa tak juz nie chce ładować, jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
posiłek 3 - jesz sam makaron?
generalnie ok, tylko brakuje warzyw i owoców, no i ten chleb tostowy mógłbyś zamienić na lepsze źródło, bo sporo go jesz, jeżeli nabierasza masy, ale więcej tłuszczowej to znaczy że wina może leżeć w treningu, iż mięśnie nie dostają odpowiendiego bodźca do wzrostu i nie "nadbudowują" się, a nadwyżka idzie w tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Dziękuję bardzo, dorzucę troche warzyw, owoców.
Jem to przeważnie z zupą ;)
Tzn co za chleb tostowy? On fajnie wchodzi jako tosty :p
Co do treningu zwiekszylem intensywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tutaj masz linki z jakich źródeł warto korzystać
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.

co do treningu to zależy co rozumiesz pod słowem intensywność, bo generalnie chodzi o to żeby ten trening był z ćwiczeniami wykonywanymi poprawnie technicznie oraz o odpowiednio dobranej objętości


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2020-09-08 08:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1063
Dorzuć jakiegoś gainera z waflami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1956
Pytanie czy jest sens narazie pakowac gainera:x problem mam z orzejedzeniem troche tego ryżu i makaronu i szukam czegos co fajnie wejdzie... Przynajmiej zamiennik za polowe ryżu czy makeronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a coś lżejszego? kasza jaglana, płatki jaglane, ryżowe, albo po treningu np. płatki kuukrydziane, kasza manna itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja pytanko?

Następny temat

Jeden wyjątkowy dzień kiedy kalorie są wysoko

WHEY premium