SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do sprawdzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1925
Witam. Proszę o sprawdzenie diety na masę.

Wiek : 20
Wzrost : 173cm
Waga : 68kg

Warzyw, owoców nie wliczam. Będę stosował zamienniki węgli tylko tak mi łatwiej było dodawać. Dieta pod siłownię i SW.



Zmieniony przez - zawisza1946 w dniu 2013-10-24 12:41:03

Zmieniony przez - zawisza1946 w dniu 2013-10-24 12:42:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1680
Tyle kalori przy takiej niskiej wadze i wzroscie? Przesadziłeś :p do zapotrzebowania dodaj z 200 kcal i bedzie git. Tluszcze trzymaj w zakresie 1-1.5g/kg :)


Tylko Bydgoszcz i Zawisza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1925
Wywalę 20g oliwy. Wtedy będzie 3534 kcal.

Zapotrzebowanie mi wyszło 3300.

Teraz będzie dobrze ?

Zmieniony przez - zawisza1946 w dniu 2013-10-24 17:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
Ja bym tyle jajek w ciągu dnia nie dawał. Lepiej rano z 5 jajek i 100 g płatków owsianych, a w ciągu dnia ryż i kurczak, do tego ewentualnie serki wiejskie, banany. To tak po krótce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1925
Dzięki. Nie wiem czy dam radę tyle rano zjeść i też nie wiem czy czasowo ogarnę. Jajka mogę śmiało zastąpić serkiem wiejskim ? Ilośc kalorii po odjęciu oliwy będzie dobra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
No jajka są dużo lepszym źródłem białka niż serek wiejski dlatego ja z rana zawsze jem jajka, bo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jeżeli nie dasz rady zjeść takiego placka to możesz zrobić sobie jajecznice i do tego pieczywo + banan. Tymi kaloriami i oliwą się tak nie przejmuj na tym etapie. Jak robisz masę to po prostu jedz regularnie konkretne posiłki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta Low Carb + FBW + suple (DO OCENY) z ankietą

Wiecej