SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
Cześć, potrzebuje tylko dopieścić moją dietę.Brakuje paru warzyw i owoców według mnie ale sądzę że jesteście w stanie mi z tym pomóc.
Współczynnik BMR 1676.83
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2599.09+500= 3100
Węglowodany 55% 1429.5kcal = 357.38gram
Białko 15%% 389.86kcal = 97.47gram
Tluszcz 30% 779.73kcal = 86.64gram


184cm/60kg/18 lat

Posiłek nr 2 - taki sam jadłospis dwa razy, pierwszy 10:30 a drugi 13:00)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
Łącznie w ciągu dnia wychodzi 2941kcal
143b/110t/343w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym jakąś rybę wrzuciła, do tego z owoców jabłko lub banana do śniadania lub po treningu, warzywa możesz powrzucać różne, począwszy od ogórków, sałaty lodowej, brokuł, marchwi itp. milion możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
Mam rozumieć że reszta jest w pewnym stopniu okej?
Chętnie powrzucam warzywa i owoce, a co do ryby to znaczna różnica jest w gotowanej na parze a smażonej jeżeli mówimy o kcal i wartości energetycznej..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reszta jest Ok, oczywiscie zmieniaj mięsa, wywal tego nabiału a futruj się węglami i pełnowartościowym białkiem, wołowina, indyk, wieprzowina itd, dorzuć jakiś sos własnej roboty (kuchnia sfd polecam dział). co do ryb- jeśli na parze robisz to liczysz tylko samą rybkę i jej wartości odżywcze, z kolei gdy używasz oliwy, to liczysz ją jako oddzielny składnik swojej diety w rozpisce, natomiast wiadomo, że olej niejako "połączy" się z rybą. Robisz masę, nie widzę przeciwwskazań, żebyś używał oliwy do smażenia:) grunt to zrobić nadwyżkę kaloryczną.

aha, ja napisałam, że to jako przykładowy dzień jest w porządku. W kolejnych uwzględniaj całkiem inne składniki : jaja, orzechy, nasiona, zmieniaj warzywa, kasze jaglaną, siemię lniane, awokado lub oliwki, ryże brązowe, kaszę gryczaną, jęczmienną etc. więcej ryb, takich jak chociażby tuńczyk, ser mozarella i inne. szukaj w dziale odżywianie, kombinuj, eksperymentuj:) i ten nabiał staraj się ograniczyć w miarę, mnie mierzi to mleko 3,2%.

Zmieniony przez - ckdfans w dniu 2013-03-28 03:51:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
Czy jakiekolwiek suplementy pomogłyby mi szybciej przytyć? Jeżeli tak, to na jakiej zasadzie?

Mając diete i rozpiskę treningów opłaca się rozglądać za białkiem? To nie jest tak że pierwszy raz zacznę treningi z ciężarkami i szybko stracę zapał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ftrrasta
Czy jakiekolwiek suplementy pomogłyby mi szybciej przytyć? Jeżeli tak, to na jakiej zasadzie?

jeśli jesteś w stanie wtranżolić odpowiednią ilość jedzonka, to niepotrzebne ci suple w postaci proszku

Mając diete i rozpiskę treningów opłaca się rozglądać za białkiem? To nie jest tak że pierwszy raz zacznę treningi z ciężarkami i szybko stracę zapał :)


kryzysy zawsze są, ale trzeba walczyć z nimi i się nie poddawać, pamiętać o celu:) nie myśl o tym, dopiero zaczynasz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilnie potrzebuje pomocy!!!

Następny temat

Dieta + kreatyna

WHEY premium