SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
Witam, chciałbym dać wam moją diete do oceny i do ewentualnych poprawek.Zależy mi na masie mięsniowej. Waże 59kg i mam 174cm wzrostu. I chciałbym spytać po jakim czasie będą efekty ? Wyliczyłem sobie ze potrzebuje 2500kcal i w tym 116g białka, 87g tłuszczów i 313,259g weglowodanów. I moja prośba to taka czy byście mi wzniesli drobne poprawki co ile czego jesc ? Bo ilosć wszystkiego brałem na oko i wogóle nie liczylem ile g bialka,tluszczu i wegli bedzie miał każdy posiłek. Z góry dziekuje oraz przepraszam za błedy.

Śniadanie około 7:20
płatki owsiane 100g
mleko 2% albo 3% około 250ml
jakies orzeczhy

Drugie sniadanie w szkole:
3 kanapki z szynka, serem i ogorkiem w tym jedna z bułka grachamką

Obiad w szkole około 12:30
to co bedzie, czyli codzienni cos innego ;]

Posiłek 4 około 14:30
ryż 100g i kurczak 100g do tego jakies owoc

Posiłek 5 przed treningiem około 19
makaron 150g i kurczak do tego owoc

Posiłek 6 po treningowy około 20:20
jajecznica z 5 bialek jajek
2 banany
sok wyciskany z jablek

Posiłek 7
500ml maslanki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4475
Nie znam sie az tak dobrze ale tu co widzę do poprawy to posiłek nr.7 zamienić na twarog . No i ten obiad w szkole na zupie itp daleko nie pojedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
obadaj ten temat: https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
Ogólnie to uzupełnij dietę w warzywa,chleb jak jesz to razowy,zwróc też uwagę na dobre źródła tłuszczu
Ja już zmodyfikujesz dietę to wrzuć do poprawki wraz z obliczeniami

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-05 15:39:16

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
I nie zakładaj tyle tematów, pisz w jednym. To już Twój trzeci temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
W szkole mam stołowkę. I zawsze jest jakaś zupa i drugie danie. Np. dzis był kurczak,ziemniaki,surówka i rosół. Zakładam nowe tematy ale je uzupełniam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jak ktoś ma to Ci ogarnąć, jeśli piszesz w 3 tematach naraz? Pisz w jednym i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
Tamte tematy pousuwałem ;p Czytam te linki i dalej nie wiem jak ułożyć tą diete ;( Jak mam wyliczyć ile ma być jakiego posiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Obojętnie, policz ile kcal potrzebujesz, daj 2g białka na kg masy ciała, 1g tłuszczu na kg masy ciała, resztę węgle i podziel na posiłki jak Ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
W temacie napisałem ile kcal białka , tłuszczów i węglo. I jak je podzielić na posłki ? i z kad mam wiedzieć np ile gram bialka ma skrzydelko z kurczaka itp ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Podziel na posiłki jak Ci odpowiada. http://potreningu.pl/kalkulatory <- Tu możesz policzyć co trzeba i poszukać w tabelach kaloryczności co ile ma w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
no dużo mi to nie mówi ale poszukam jeszcze w internecie wszystkiego. dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Paryska

Następny temat

Dieta na masę, proszę o pomoc.

WHEY premium