SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny 18 lat 69kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
Witam ćwicze mniejwiecej rok ale postanowilem sie wziasc za siebie mocno i ulozylem diete trening i zaczalem sie mierzyc,cwicze 3 miesiace
tak wygladaly moje pomiary:
5 kwiecien:
waga:64
klatka-89
biceps-33


5 maja
waga:65,5
klatka-91
biceps33,5

5 czerwca
waga:67
klatka-91
biceps-34.5

5 lipca
waga: 69
klatka-92
biceps-34,5

od teraz zaczne mierzyc wszystko i moj najwiekszy blad to ze nie mierzylem brzucha bo zaczelo mi podlewac,mam teraz w pasie 88cm przy wzroscie 172 nie ladnie to wyglada


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
prosilbym o ocene diety i mam pytanie czy nie za malo wegli w diecie ? czy powinienem dorzucic areoby zeby mnie nie zalewalo? trenowalem 3 miesiace treningem push and pull i bylo fajnie widac zmiany a teraz lece miesiac splitem i jakos lipa mocniej mi brzuch zalewa ;/
to moj trening i moje 2 fotki jak mniewiecej wygladam tu brzucha nie widac ale jest ;)
PONIEDZIAŁEK

NOGI:
Wykroki: 24-22-20
Przysiad: 12-10-10-10
Prostowanie Nog: 12-12-12-12
Uginanie Nog: 12-12-12-12
Wspiecia na palce: max max max max

Barki
Wyciskanie z przed klatki:12-10-8-8
Unoszenie sztangi:12-12-12
Unoszenie sztangielek bokiem:12-12-12
Szrugsy:12-12-12-12

ŚRODA:
KLATKA:
Wyciskanie sztangi plasko:12-10-8-8
Wyciskanie sztangi skos ujemny:12-12-12-12
Rozpietki na plaskiej:12-12-12
Rozpietki z supinacja ukos dodatni:12-12-12

BICEPS:
Uginanie sztanga lamana:12-10-8-8
Uginanie mlotkowe sztangielek:12-12-12-12
Uginanie na wyciagu dolnym:12-12-12-12

PIĄTEK:
PLECY:
Podciaganie szerokim nachwytem: MAX MAX MAX MAX
Wioslowanie lamanym gryfem podchwytem:12-10-8-8
Wyciag gorny:12-10-8-8
Wioslowanie sztangielka:12-12-12-12

TRICEPS:
Wyciskanie Francuskie Sztanga lamana:12-12-12-12
Wyciag gorny:12-10-8-8
Pompki na laweczce: max max max max





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Nie no nie jest źle. Ale jak pytasz czy nie za mało węgli a potem mówisz że cię podlewa to może by je trzeba obciąć trochę? Może ta kaloryczność jest za duża? Ile czasu jesteś już na tych dietach? Może zrób sobie mały recomp 1 tydzień bilans na 0 i potem podbij i jak waga stanie to znowu podbij. I wtedy manipuluj. Ogólnie zamienił bym olej z pestek winogron na inne tłuszcze i urozmaicił stosunki omeg.
https://www.sfd.pl/Masa__high_carb__-t957939.html
Przeczytaj post 7 co tam pisałem o tłuszczach.
I rozumiem że warzywa jesz tylko nie wliczasz ich w bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
jem warzywa,podlewanie chyba nie zawsze jest powodem weglowodanow ? moze za duzo tluszczy ? jem witaminy i omega 3,ten olej z pestem winogron jest rzadki i pije go w kieliszku jak wodeczke bez lipy a oliwa jest gesta i na zygi odrazu ciagnie, na tej diecie jestem odkad zaczalem sie mierzyc czyli 5 kwiecien,ogolnie umialbys ocenic moja sylwetke ? mezo? ekto? dzieki poczytam i zrobie tak jak mowisz :) chcem poprostu dac z siebie 100% zeby dieta byla dopracowana i trening idealny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Wygląda na endo ale na razie jeszcze nie ciężko to stwierdzić. Jak podlewa ustaw bilans na 0 i po tygodniu jak waga bd stała podbij kcal i tak rób cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
najgorzej ze podlewa praktycznie sam brzuch,w zapotrzebowaniu pisze mi chyba 430 weglowodanow dlatego pytalem czy nie za malo? slyszalem tez gdzies ze lepiej wieksza nadwyzka i areoby niz mniejsza i bez areobow.Co myslisz na ten temat?
Rok temu wazylem 45kg a w tym roku jak bylem w szpitalu na wyciecie migdalkow tydzien to shudlem 6kg zawsze podejrzewalem ze mam cos z ekto

Zmieniony przez - zirtz w dniu 2013-07-15 17:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Podlewać bd podlewać to ci się nie uda w 100% czystej złapać. Ja wychodzę z założenia że lepiej mniejsza i bez. Ale nie przejmuj się tak. Takie delikatne podlanie to zrobisz miecha redukcji i elegacko - ja ostanio musiałem 4 tyg 6kg - 9,5cm w pasie. I już masuje dalej. Bo tak to zamartwisz się na śmierć 6kg w tydzień? 45kg w zeszłym roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
Owszem tego jestem pewien ze spokojnie moge schudnac,skoro tyje to dieta wydaje sie byc dobra,ale klata np wgl nie chce ruszyc,biceps tez stanal teraz i nie wiem o co tu chodzi przyczyna jest zly trening?
rok temu tak wygladalem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Czyli coś stoi w technice twojej. Zacznij nagrywać chociaż by topowe serie i wrzuć je do
https://www.sfd.pl/@@@@@@@@DORADCY_CZEKAJĄ_NA_TWOJE_PYTANIA_vol.2@@@@@@@@-t932118-s64.html#post2
Tam ci ładnie pomogą z techniką. Pamiętaj lepiej mniejszy ciężar i lepsza technika niż odwrotnie.
2 sprawa może to nie być wina techniki lecz treningu. Nie mam twoich danych więc nie umiem ocenić lecz może być i tak że trening dla cb jest po prostu zbyt intensywny i twoje ciało nie nadąża się zregenerować bądź też za długo ćwiczysz jednym planem a ciało już się przystosowało do niego i nie otrzymuje już takich bodźców do rozrostu jak wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
Ogolnie trening push and pull ciagnelem 2 miesiace i byly fajne efekty a teraz split i lipa byc moze wlasnie moj organizm potrzebuje mocniejszej intensywnosci treningow ? w push and pull trening np bicepsa byl 2x w tygodniu i ladnie rosl,kolega mi pokazuje co i jak robic i dobieram ciezar tak zeby sie nie gibac z nim itp wlasnie zeby dawac rade i technicznie robic ale zrobie tak jak mi radzisz nagram i wrzuce tam do linku.Chyba mocniej mi juz nie pomozesz takze dzieki moze zaloze swoj dziennik to wpadaj ;) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - high carb (?)

Następny temat

jaki plan na 4 tygodnie - wolny czas, intensywne cwiczenia

WHEY premium