SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny (182cm, 78kg)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 206
Witam
Proszę o ocenę diety na masę.
Wiek:17
Wzrost: 182
Waga: 78
aktywność: 3xtrening+3xaeroby
Cel: nabranie masy mięśniowej oraz siły.

Mam także do was pytanie dotyczące witamin co myślicie o witaminach Multi Pro Scitec Nutriton?
Proszę o pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
ja na 64kg mam prawie tyle kalorii:D na moje oko za dużo białka za mało tłuszczy

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 206
Dzięki za szybką odpowiedź
Co do białka to obliczałem wagex2.5 to wychodziło ok200g. Tłuszczy zwiększyłem. Czy ta dieta jest odpowiednia, czy jednak trzeba zmniejszyć białko?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal?

Warzywa mogą być w każdym posiłku. Gdzie są owoce.
Białka możesz dać 2.2g/kg masy ciała.

Masz wiele produktów źródeł zdrowych tłuszczy
Oliwa z oliwek, olej lniany, kokosowy, pestki, nasiona, orzechy ( migdały, orzechy włoskie, nerkowca i.t.d )
awokado.

Pamiętaj o urozmaicaniu jadłospisu, nie dawaj ciału tych samych produktów w dzień w dzień.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-11-23 19:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 206
Moje zapotrzebowanie wynosi 3200kcal. Co do urozmaicenia to co doradzacie przed i po treningu?




Zmieniony przez - cye w dniu 2013-11-23 19:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
400 kcal w sumie może być. Obserwuj organizm.
Utnij trochę białko. Makaron jajeczny do wyrzucenia. Celuj w makaron razowy, makaron z pszenicy durum.

Posiłek 3 nie ma w nim nic wartościowego. Dodaj jakieś źródło białka/węglowodany złożone.
Chleb żytni jasno zamień na razowy.Warzyw masz mnóstwo do wyboru, szczególnie te zielone.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-11-23 19:39:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD-do oceny

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla takiej sylwetki, jakiego jedzenia unkikać aby schudnąć?

WHEY premium