SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
siemano, ułożyłem diete i chciałem was zapytać czy jest w miare ok. hajsu jest mało, ale micha jakaś musi być. wyszło 2,700kcal, tyle mam żeby utrzymać wage, ale do tego zjem obiad który mamusia przyrządzi więc wychodzi jakoś ponad 3k. piszcie co wywalić co dodać. mega tanio. jeszcze pytanie czy jak bede trzymał te miche np 2tygodnie a tydzien jadł mniej bo nie bede miał hajsu na produkty to jest wgl sens trzymać te miche? pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
sory, zapomniałem. waga 58kg, 170 cm. trening sztanga i hantle w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
W Twojej diecie nie widać żadnego mięsa/ryb/jaj. Skoro jesz szynkę to zakładam, że nie jesteś wegetarianinem. Sam twaróg to niewystarczające źródło białka do budowania masy mięśniowej.
W pierwszym posiłku zdecydowanie za mało węglowodanów dla kogoś kto buduje masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
Dzieki za odzew. Rano doloze 100g owsianki a tą z popołudnia wywale. Gdybym wywalił troche twarogu a dorzucil 100g piersi z kurczaka bylo by lepiej? Wien ze skromnie ale nie stac mnie;/ a pozatym makro jest ok? jak mozesz i wiesz coś o tym moim drugim pytaniu w pierwszym poście to bede wdzieczny jak odpowiesz. dzieki stary , 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
j.w za dużo nabiału
warzywa są ?
wędlina to skąd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
Prawie codziennie ziemniaki, jem pomidory ogorki, co jest w domu. szynka ze sklepu. Zaraz wywale twarogu troche dodam 100g piersi i z 2 jajka i dam jeszcze raz do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Płatki owsiane w posiłku nr 5 spokojnie możesz zastąpić jakimś owocem.
Teraz jest sezon na banany, brzoskwinie, jagody i oczywiście jabłka więc są one tanie.
Spokojnie możesz nimi podbić kalorie które utniesz wywalając płatki owsiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
ale płatki wstawie do posiłku pierwszego to nie utne kcal, jak cie zle zrozumiałem to sorka, popraw mnie. zaraz wstawie poprawioną diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Ważysz 60kg przy 172 cm wzrostu i robisz masę, więc dodatkowe kalorie Ci nie zaszkodzą.
Na moje oko w diecie jest ich i trak troszeczkę za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
no tak, ale jak pisałem dodatkowo zjem obiad który przyrządzi moja mama, np ziemniaki i jakieś mielone czy pierś, lub jakaś zupa warzywna. tutaj zmieniona. tu link bo nie moge tutaj wstawić: http://pl.tinypic.com/r/6ozy2x/8 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074


dodaj do tej rozpiski przykładowy obiad mamusi, żebyśmy mieli całościowy obraz jak się to wszystko kształtuje.
Do ostatniego posiłku tez dorzuć jakieś węgle, bez nich nie urośniesz.

Zmieniony przez - tadeyro w dniu 2014-08-24 21:42:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym kanapki?

Następny temat

Piątnica - Jogurt typu Greckiego

WHEY premium