SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 87
Wzrost : 183
Aktywność w ciągu dnia : szkoła - liceum
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia split
Cel : masa przez 6 tygodni od teraz
Ograniczenia żywieniowe : jak najmniej produktów mlecznych bo powodują u mnie trądzik
Stan zdrowia : bradykardia, arytmia
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Obecnie kreatyna
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej nie bo chce zlikwidować wszystkie formy mleka jeżeli to możliwe i brać wszystko z jedzenia
Stosowane wcześniej diety : brak, jadłem tak jak mi się wydawało - śniadanie jajecznica, obiad to co mama ugotuje, po treningu ten sam obiad, potem serek wiejski a na kolacje ser twarogowy z miodem.
Witam,
Proszę o ocenę diety :)
Takie miały być założenia ilościowe w kwestii białka, węglowodanów i tłuszczy i mniej więcej wszystko to spełnia:
3291,2- kalorie
452 - g węgli
246 - g białka
55 g tłuszczów
Kierowałem się tym poradnikiem : https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html
Tego kurczaka będe jadł zamiennie z indykiem lub innymi rybami. Jest to moja pierwsza dieta w życiu więc proszę o poradę :)








Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-08 15:04:26

Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-08 15:22:22

Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-08 19:18:46

Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-08 19:23:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Pomoże ktoś? Uzupełniłem posta o ankietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Dieta w 60/70% do poprawy , wyrzuć przetworzoną żywność jak sklepowe wędliny, masło roślinę zamień na zwykłe masło 80%. Generalnie to ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej
Szynki wymień na mięso / ryby/ jaja. Jak już wojo wspomniał masło roślinne wymień na masło 80%tł minimum lub na olej kokosowy, masło klarowane.
Na kolację daj węglowodany.
Podbij tłuszcze do 90g, są zbyt nisko. Białko obniż do 170g (2g na kg masy ciała Ci wystarczą). Do kaloryczności podbij węglami.
Sałaty, ogórków i takich warzyw, które nie zmienią mocno węgli nie wbijaj nie ma sensu ich ważyć. Wbijasz korzeniowe, strączki, ziemniaki i awokado. Chleb częściej wymieniaj na kasze/ ryże/ ziemniaki, bataty.
Ps. Wrzuć zdjęcia sylwetki, bo przy wadze 87kg i wzroście 183kg nie wiem czy masa będzie odpowiednim celem sylwetkowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Dzięki za porady!
Przerobiłem troche tą dietę i teraz wygląda to następująco. Co do masy czy redukcji to sam już nie wiem bo tej masy chyba nie mam za wiele, sami mi powiedzcie. Z góry dzięki za pomoc :)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Pomoże ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blender - kolejność wrzucania produktów, a może bez blendera?

Następny temat

Pomoc w redukcji, ocena planu i treningu

WHEY premium