SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 925
witam, prosze o ocenę diety. Wiem, ze jest dosc monotonna i biedna, ale poki co nie moge sobie pozwolic na wiecej.

Wiek: 18 lat
Waga: 66 kg
Wzrost: 179 cm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak wygląda kwestia warzyw i planowane urozmaicenie? Jeżeli ważne są finanse, a jednocześnie możesz sobie pozwolić na stosunkowo kosztowne(i śmieciowe) masło orzechowe i wafle ryżowe, to myślę, że możesz tą kasę wykorzystać lepiej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 925
Wiadomo :D nie no drugi raz musiałem wszystko pisac, bo za pierwszym przez przypadek usunąłem, ale to 250 ml mleka wiele nie zmienia, prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 925
Warzywa (głównie pomidory i ogórki) dorzucam do kazdego posiłku, ale wyczytalem, ze nie warto ich wliczac w diete.

W co w takim razie lepiej zainwestować? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
"w co" zależy od mojego drugiego pytania do Ciebie, czyli jak planujesz to urozmaicać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 925
Dobre pytanie... Serio nie wiem, na razie zrobiłem tyle i oczywiście jak najszybciej troszkę wzbogace swoją wiedzę, żeby zwalczyć monotonie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Na Twoim miejscu poprawiłbym ten jadłospis na powiedzmy 4 posiłki by były większe i pełnowartościowe , po treningu dałby gainer https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść na kolacje?

Następny temat

Pytania odnośnie odżywiania

WHEY premium