SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do ocenki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
mam 16lat waże 65kg mam 185cm wzrostu

cel: masa mięśniowa

ćwiczę 3 razy w tygodniu na ławeczce w domu

oto dieta i suple ktore mam zamiar zakupic

Super Mass PROFESSIONAL GAINER



oto dieta :

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zrozum,że gainer to jest przetworzone jedzenie w proszku(tzn.że zwykłe jedzenie jest zawsze bardziej wartościowe)
Gainera można zastosować jeśli np.nie daje rady się zjeść większej ilości zwykłej żywności i jeśli się go stosuje to wg braków w diecie,a nie jak jest napisane na etykiecie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3066.81
Węglowodany 55% 1686.75kcal = 421.69gram
Białko 15%% 460.02kcal = 115.01gram
Tluszcz 30% 920.04kcal = 102.23gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
odnawiam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
Witam. W pierwszym posiłku wywal serek, natomiast mleko zastąp wodą+gainer(gotujesz wodę, gotowaną wodą zalewasz płatki czekasz aż spęcznieją i później dodaje gainera, dodałbym jeszcze kilka rodzynek i orzechów włoskich) 2.kup jakieś dobre bułki grahamki (z bułek wyciągasz środki, dajesz łyżkę oliwy z oliwek, pokrojoną pierś z kurczaka i pomidora i już masz pożądny posiłek) 3.jest OK nie zmieniaj. 4.jaja przed treningiem to zły pomysł, daj lepiej pierś z kury + ryż lub kaszę lub makaron + warzywa. 5.bezpośrednio po trengu wypij gainera+banan, 6.zjedz około 45 min po treningu, ryż+mięso+warzywa (ja w posiłku po treningowym nie daję tłuszczy, lecz niektórzy dają jak chcesz to daj oliwe 5-10g), 7.tutaj możesz dać serek wiejski, twaróg lub jakieś mięso, na noc nie potrzeba nam węgli. Ogólnie też podbił bym kalorie tak do 3600Kcal, w posiłkach przed i po treningu dawaj więcej ryżu,kaszy,makaronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
jak byś miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
ej ziom a nie dało by wgl . z diety wykluczyć te płatki owsiane . ja tego nie potrafie przełknąć ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
ugotuj z mlekiem dodaj dżemu odrobinę lub miodu i dasz radę uwierz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 6 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1478
Ja z rana robię sobie shake'a z płatków owsianych(zmielonych) + 250ml mleka + odrobina soku wiśniowego do smaku. Idzie bez problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
zaraz dodam moją poprawkę diety , 5min ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3231
mozecie wejsc na moj profil tam dałem porawkę . i oczywiście do tego bd brał Super Mass PROFESSIONAL GAINER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
wklej tu tą poprawkę to Ci coś się doradzi ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - do oceny, ewentualnej poprawki, oraz kilka pytań.

Następny temat

Tania i łatwa w przygotowaniu dieta .

WHEY premium