SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 473
Witam, wróciłem niedawno na siłkę po problemach zdrowotnych więc zacząłem od ułożenia diety, nie wiem jak to wygląda więc proszę o korekty. Cel diety to przybranie kilku kilogramów :)

B 250 T 173 W474
B3,1 T2,2 W6



Nie wliczałem owoców, warzyw, surówek ale są jak najbardziej w diecie, chce jeszcze dokupić Białko, Omega 3, Vita mine

Zmieniony przez - Blizzman w dniu 2013-03-10 21:17:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
To zapotrzebowanie to na pewno sobie dobrze wyliczyles? Bo "B3,1 T2,2 W6" to cos mi sie wydaje ze przesadziles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
j.w raczej za dużo kcal,mógłbyś się zalać
Najlepiej będzie,jeśli tu policzysz swoje zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 473
Wyszło mi 3300Kcal ale aby waga szła do góry to muszę trochę podnieść kalorie ? Co byście proponowali dodać/wywalić, spokojnie mógłbym gajnera z rana wyciągnąć, serek wiejski można zamienić na chudy wieczorem na przemian z tuńczykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Wcale nie musisz tak mocno podnosić kcal, szczególnie na początku, kiedy nie wiesz, jak organizm na nie reaguje.
Zacznij od wywalania najbardziej przetworzonych produktów, czyli gainer i tuńczyk w oleju out, reszta już wg uznania i zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 473
No ja jestem typowy ektomorfik, nawet duże ilości kalorii nie robią na mnie wrażenia, ale dzieki za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
j.w nie ma sensu szaleć z kaloriami na start-zacznij od ~3500 i obserwuj jak organizm zareaguje-najwyżej podniesiesz,a się nie zalejesz tłuszczem
Białko utnij do 150-200g
Jeśli już masz gainera to zostaw go po treningu-rano lepiej go zamienić na więcej owsianych/owoce/orzechy
Ryż biały zastąp wartościowszym źródłem ww jak np.kasza gryczana/ryż parboiled/makaron pełnoziarnisty
W miarę możliwości tuńczyka zamień na świeżą rybę,a rybę w puszce jedynie okazyjnie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 473
Wielkie dzięki za rady, no to już całkiem klarownie to wygląda, makaron też jest w diecie ale zapomniałem umieścić, ogólnie te wszystkie produkty mam w diecie ale nigdy kurczowo się jej nie trzymałem, jeszcze raz dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low-Carb / proszę o sprawdzenie

Następny temat

Białko po treningu

Wiecej