SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase dla ektomorfika, do oceny...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
czyli co?? ćwiczenia wykonywać lekkie najlepiej planem ogólnorozwojowym z niewielkimi ciężarami, i do diety nie przywiązywać wiekszej wagi?? dziwne

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
to nie jest wcale dziwne w wieku 14do 17 lat intensywnie rozwija się układ kostny człowiek organizm nie może być poddawany zbytnio obciążeniami i potrzebuje dużo składników odżywczych myślisz że dlaczego małym dzieciom nie wolno stosować diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Czyli ćwiczyć rekreacyjnie i z zarysem diety... ok, zresztą niewiem czy niebede musiał wogóle przerwać treningów na dłuższy okres czasu bo mam skolioze w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i ide do lekarza za 2.tyg i zobaczymy co powie...

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jesteś wciąż młodym człowiekiem, którego organizm intensywnie się rozwija i będzie to robił przez najbliższe 4 lata w zastraszającym tempie. Masę sobie odpusc i tak jak powiedziano wcześniej cwicz ogólnorozwojowo, aby przygotowac solidne podwaliny pod ciężki trening siłowy.
Wierz mi, że wiele osób chciałoby dziś miec Twoje 14 lat i nie popełnic błędów młodości, które popełnili. Gdy ja zaczynałem te kilka lat temu to nie było ani sfd ani trenera a nawet dobrej siłowni w sąsiedztwie. Pośpiechem do masy i głupotą gówniarza rozwałiłem odcinek lędzwiowy kręgosłupa i dzisiaj nie jest już tak prosto to skorygowac. Ucz się na błędach innych a nie na swoich. Na masę przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
odcinek lędźwiowy to ja mam wygięty w lewą stronę tak dość konkretnie i dlatego ide do lekarza, modle sie tylko żeby niezabronił mi siłowni:(

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Powie Ci, abyś go nie obciążał i dużo pływał bądź ewentualnie wyśle Cię na jakąś fizykoterapię, laser, itp. Jeśli nie jest to stricte sportowy lekarz to sobie podaruj. Ci normalni ortopedzi to zwykli blacharze nie potrafiący ocenic jasno sytuacji. Oczywiście generalizacja jest nie na miejscu, ale racjonalniej byłoby gdybyś z gotowymi zdjęciami rtg [ spoczynek i ruch ] udał się do sportowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
nie jest to lekarz sportowy, ale zajmujący się tylko schorzeniami kręgosłupów słyszałem że dobry i ide prywatnie a i tak musze czekać 2 tygodnie (wiec chyba ma spore kolejki)

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
No to lux. Jeśli jeszcze nie masz zdjęc rtg - choc skoro wiesz, że skolioza to pewnie są - to zrób również prywatnie, na czczo, aby dobrze wyszły. Te wykonywane państwowo, na starym sprzęcie najczęściej są mało warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Sergiusz masz soga bo przynajmniej piszesz jak człowiek do mnie. Zdjęć jeszcze nierobiłem zrobie przed wizytą u lekarza, a że skolioza to wiem z biologii:p pozdro

Zmieniony przez - MateuszR w dniu 2006-07-02 19:06:10

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jeśli masz rzeczywiście problemy z lędźwiowym to profilaktycznie pstryknij sobie cały odcinek kręgosłupa, kosztowac Cię to będzie blisko 100pln, ja do tego jeszcze robiłem stawy biodrowe bo mi strasznie " chrupoczą " zresztą tak jak wszystkie stawy mojego ciała. Profilaktyki nigdy nie za wiele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa na + , fat na -

Następny temat

Zrobi mi ktos jakas dietke nie znam sie ... :(

WHEY premium