SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
Witam mam 19lat,183cm wzrostu i ważę 75kg.Zrobiłem sobie prosty plan żywieniowy.Co o nim sądzicie.Codziennie jem 5 posiłków co 2.5,3h.


SNIADANIA:

1opcja-Jajecznice(5jajek)+troche surowej szynki,twarogu albo sałaty lodowej i pomidora + 2 kromki chleba żytniego.
2.Platki owsiane żytnie 100g+50g mleka 3.2% albo migdałowego do tego banan i troche truskawek/borówki+ białko 30g
3.Tuńczyk z puszki cały+ 3 kromki chleba żytniego z pomidorem,ogórkiem i sałatą.


2posiłek;

Z reguły są to pozostałe posiłki z śniadania albo:
1.Jogurt naturalny bodajże 400g z 50g płatków owsianych i owocami +białko 30g
2.serek wiejski+owoce


obiad
1opcja-150g-200g piersi z kurczaka na oleju roślinnym +opakowanie dowolnych warzyw na parze/1worek ryżu brązowego/kaszy(wszystkie tylko nie normalna)/makaron brązowy
2.filet z ryby 200g +opakowanie dowolnych warzyw na parze/1worek ryżu brązowego/kaszy(wszystkie tylko nie normalna)
3.200g mięsa mielonego z łopatki z makaronem brązowym(ok pół paczki) i sos meksykański


4posiłek

Czasami kolejne 150-200g piersi z warzywami albo posiłki które już wymieniłem.
baton proteinowy z duża ilością białka i małą ilością cukrow i ww.

kolacja

250g twarogu z warzywami/owoce



Do smażenia używam oleju roślinnego.Pije tylko i wyłącznie woda,sok pomidory,kawe mieloną bez cukru.Dodaj także gdzie się da ostre przyprawy i cynamon.


Wszelkie sugestie nowych posiłków mile widziane.Pragne dodać że jestem osobą zabieganą bez możliwości poświęcenia większej ilości czasu na posiłki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dietę poprosimy według instrukcji z tego linku wraz z ankietą https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny. Redukcja 66kg

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 60kg - nietolerancja laktozy

WHEY premium