SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, prosze o ocene

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 288
Moje dzienne wyliczone zapotrzebowanie na kalorie wynosi 2589.
Ewentualne braki w diecie moge uzupelnic gainerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2489
Tego placka Ci rozpisze w przeciagu godzinki, edytuje post.

Ja robie to tak :

4x Jajka
120g Otrębów (Owsiane płatki)

Mieszasz to razem w misce przez chwile, żeby było dobrze wymieszane

Patelnie rozgrzewasz i wrzuczasz troche masełka

Będziesz widział kiedy jest dobry, mam nadzieje, że poradzisz sobie /-D

Ah, i jak będziesz miał go już przed sobą weź masło orzechowe, posmaruj go sobie i pokrój banana na to. Mi się przeważnie nie chce i po prostu jem go chwile po zjedzeniu placka

Przepisów jest milion, poszperaj i kombinuj też sam

Zmieniony przez - Nevernajt w dniu 2013-11-02 14:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 970
Witaj
Jeśli Twoje dane w profilu są aktualne to dostarczasz za mało białka i tłuszczu. Węgli masz sporo więc gainer, o którym pisałeś w innym temacie będzie niepotrzebny.
Teraz tak:
- posiłek nr 1- zamiast płatków kukurydzianych możesz też próbować z owsianymi górskimi, a mleko może lepiej 1,5%
-posiłek nr 2- zamiast kajzerek wcinaj ciemnie pieczywo (razowe i żytnie). Przyjmij, że jedna kromka takiego chleba waży 30-35 gram (info na opakowaniu). Coś mało tej polędwicy bo plasterek (cienki) krojony w sklepie waży jakieś 10-15 gram. Zamiast polędwicy mogą być wędliny typu pieczeń drobiowa, albo kurczak gotowany.
- obiad- coś mało kurczaka. Zamiast 20 gram daj 120
- kolacja- zamiast kajzerki daj ciemne pieczywo. Zjadasz tylko pół opakowania serka wiejskiego? One chyba są po 200 gram?
Przed snem zjedz twaróg półtłusty. W biedronce kupisz kostkę 250 gram, zjadaj połowę wieczorem. Na uzupełnienie tłuszczy powinna wystarczyć łyżka stołowa oliwy z oliwek. Tyle ode mnie, poczekaj jeszcze na wskazówki bardziej doświadczonych forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 288
Nevernajt - dzieki bardzo za przepis i na pewno skorzystam z tych plackow. mysle ze w niektore dni bede w stanie robic te placuszki sobie :)

Jefrjeitor -
jesli chodzi o kurczaka to tam oczywiscie jest blad. nie ma byc 20g a 200 :) zaraz to poprawie i wkleje poprawione
bulki oczywiscie do wymiany za chlebek razowy i moj blad : szynki okolo 40g.

a co do tej oliwy ? na co sie pije ta oliwe ? i jak to robic? normalnie lyżką ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a tu wersja w miare poprawiona. nie poprawialem tych kajzerek bo nie chce mi sie juz teraz troche ale wiem o co chodzi. no i jeszcze tych plackow nie wklejalem bo nie wiem jakie one maja wartosci odzywcze ale co kilka dni na pewno z nich bede korzystal. tylko jako ostanie moje pytanie to jw odnosnie tej oliwy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 970
Normalnie łyżka stołowa i chlup do tego jakaś popitka, albo coś do zagryzienia bo jest niesmaczne i wykręca morde
Taka łyżka oliwy z oliwek da Ci dodatkowo jakieś 80 kalorii i 9 gram tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wartości w diecie

Następny temat

Dieta na mase do OCENY!

WPC zestaw