SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, nadal chudne. Ile kcal dodac, z jakiego makroskladnika

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
Witam

Po dodaniu kolejnych kcal czyli z 3000 kcal na 3100 kcal dalej chudne.
Moje makro to : 3100 kcal, B177 T95 W385
Przy 179 cm wzrostu, 58,8 kg.
Trening: Muay thai x 3 po 1 godz
Trening : Kalistenika x 3 po 1,5 godz
Praca: Stojaca, sporo chodzenia

Nie wiem jednak ile mniej wiecej tych kcal dodac i z czego ze wzgledu na to ze mam dosyc sporo bialka, tluszczy, wegli jak na moja wage bo az
3g bialka na kg, 1,6gtluszczy na kg i 6,5g wegli na kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 58116
jak obwody spadaja to musisz jesc jeszcze wiecej. daj odrazu +300kcal a nie 100 to strata czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
Obwody jakie byly takie sa, powiedzialbym nawet ze ciutke poszly w gore, dodam wiec kolejne 100 kcal, nie widze sensu dodawac +300 bo predzej sie zaleje niz zbuduje miesnie, pytanie tylko z jakiego makroskladnika najlepiej dodawac bo jak wspomnialem kazdy makrosklkadnikk tak naprawde patrzac na moje 58,8 kg wynosi dosyc sporo na kg masy ciala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstrakt z soi i rozmarynu na kortyzol?

Następny temat

Rampa otwarta

WHEY premium