SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę z niska ilością węglowodanów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Witam serdecznie,

Zastanawiałem się czy istnieje koncept diety na przyrost masowy (mięśni oczywiście) z uwzględnieniem przyjmowania bardzo dużych ilości białka oraz niskiej wartości węglowodanów? Z teog co czytałem dieta masowa to ok 5g węgli na kg ciała (około, są różne teorie), natomiast z tego ile tak naprawdę zamienia się w mięśnie? Czy nie lepiej byłoby wywalić większość węgli, np zostaić 3g na kg, a resztę zastąpić bialkiem ew niską dodatkową ilościa zdrowych tłuszczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5393
ww to energia. możesz próbować różnych kombinacji. najlepiej dać 2g białka na kg, 1g zdrowych tłuszczy na kg, a resztę wg zapotrzebowania w diecie dostarczyć ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
Za tydzień zakładam dziennik, i po pewnym czasie będę próbował następującego rozwiązania:
Posiłki 1-3 Białko + Tłuszcze + Warzywa
Posiłek 4 (przed treningiem) Białko + Węgle (40-60g) + Tłuszcze + Warzywa
Posiłek 5 (po treningu) Białko + Węgle (160-200g)
Posiłek 6 Białko + Węgle (60-80g) + Tłuszcz

Białko na poziomie 3,3-3,5/kg
Tłuszcze 1,2-1,3/kg

Jak widzisz nie będzie tu dużo węgli jak na moją wagę (obecnie ok. 100kg). Do wypróbowania tej metody zainspirowały mnie wpisy Pakulskiego, Dugdale'a czy Johna Meadowsa. Może to też opcja dla Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie przy wyborze pulsometru niezbędnego do ćwiczeń

Następny temat

trening cardio przed śniadaniem

WHEY premium