SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę pomocy:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Witam chciałbym przedstawić moją dietę na masę, niestety nie jestem w stanie dokładnie podać zjadanych produktów ponieważ przygotowanie obiadu nie zależy ode mnie. Prosił bym o ew. podliczenie bo aż tak nad tym się nie znam. Moja waga 76 kilo.

8:00
3 całe jaja kurze
pomidor
banan posypany kakaem
jogurt
herbata z cukrem
11:00
125 g serka białego półtłustego/tunczyk w wodzie 120 g
60 g mutant mass
13:00
zupa ( i tutaj różnie- pomidorowa, ogórkowa, fasolowa itp itd)
16:00
2 danie również bywa różnie ( paraktycznie zawsze są ziemniaki do tego gulasz, schabowy,kurczak, mięso z króla) do tego sałatka herbata z cukrem.
banan
17:00-18:30 trening
19:00
pierś z kurczaka 28-32 deko
frytki lub ryż
19:45
180 g mutant mass
22:30
DYMATIZE ELITE WHEY PROTEIN
60 g - 42 g białka 12 g węgli.

Czy ktoś orientacyjnie +- mógłby sprawdzić tą dietę czy można ją uznać jako dietę na masę??

Zmieniony przez - adzik6 w dniu 2011-06-15 14:36:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Wg sniadanie cienizna. Jedno z najwazniejszych posilkow a z tego co widze to tylko banan i jajka mi sie podobaja. Musisz wcinac sporo wegli, bialka i tluszczy, zwlaszcza przy sniadaniu i po tren. Ja na sniadanie bardzo polecam omlet z 4-6 jaj (np 2 cale i 4 bialka), 50-100g owsianki, pol banan, lyzeczka masla orzechowego i szczypta cynamonu. Wymieszac i na rozgrzna patelnie. W ten sposob dotarczach sporo dobrze przyswajalnego bialka z jaj, sporo wegli o niskim GI z owsianki no i zdrowych tluszczy z masla. I wg mnie smakuje dobrze i zapycha na 3 godzinki :). Herbate, jogurt i pomidora bym odstawil. Pomiedzy 1 a 2 posilkiem lykna bym mutanta. Z zupe to ja na mase jedynie jadalem zurek bo sporo do niego jaj, kielbasy i innych badziewi bylo ale to tak od czasu do czasu bo zupa to jednak nie kotlet ze tak powiem. 2 i 3 danie mozesz ten twarog dodac do miski mleka, troche musli+owsianka albo zjesc tunczyka z bialym chlebem do tego jakies warzywa. Przed treningiem moze byc tylko pamietaj zeby bylo sporo wegli, np ryz bialy. Zamiast herbaty wolalbym wypic np sok z grej****a, tak samo z rana. Po treningu najpierw bym wypil mutanta a pozniej 0.5-1 godz po tren zjadlbym tego kurczaka z ziemniakami i warzywa. A przed snem odzyweczka bialkowa jak najbardziej.

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak rozpiszesz coś sensownego to wklej bo niestety to całe nadaje się do usunięcia.
Dlaczego posty podwieszone,!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz z brzucha.

Następny temat

Co zjeść na kacowe śniadanie?

WHEY premium