SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę mięśniową do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Witam co sądzicie o tej diecie? Mam 15 lat, 174 cm wzrostu i chcę zwiększyć masę mięśniową. :


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
nie napisałeś ile wazysz

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Ważę 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Mogę prosić o pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
No wiec zdecydowanie za duzo wegla, białka przy wadze 50 kg , prawie 10g wegla to zdecydowanie za duzo, jesli okres budowania masy miesniowej to 1,5do 2g bialka/kg, 3,5 do 4,5g wegla i tluszcze w zaleznosci od reszty tez ale w okolicy 1g na kg masy ciała, oraz posilki troche mi tu nie pasuja ale to juz indywidualna kwestia;)


sorry za all literówki itp itd
pozdrawiam;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1487
wegle do obcinki i troche rozklad zmien , za malo bialka w posliku szkolnym , jakby nie bylo to szkola :] tez meczy :) , wywal na noc wegle :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY REDUKCJA

Następny temat

Redukcja bez siłowni (kontuzja)

WHEY premium