SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę help!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 390
Witam!

Ćwiczę bez diety 9 miesięcy, miałem 1 cykl kretki. Ale bez większych efektów. Proszę o pomoc z dietą na masę bo nie wiem jak ją zrobić tzn. np. moje zapotrzebowanie jest 3000 kcal. to muszę jeść trochę więcej od zapotrzebowania żeby masować ?

Waga-70
Wzrost-185
Wiek-15 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jedz więcej :)
Jesteś młody (15 lat), duży i aktywny fizycznie, to też Twoje zapotrzebowanie na energię jest ogromne.

Wrzucaj jak najwięcej ryżu, makaronu, pieczywa, kaszy (czyli węgli).

Zmieniony przez - FanC w dniu 2012-08-11 22:01:28

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Do tego dorzuć sobie jakąś odżywkę na masę z obecnych w sklepie https://sklep.sfd.pl/Odżywki_na_masę-k142.html i zastępuj czasami zamiast posiłku i po np treningu siłowym, najlepiej zaraz po nim stosuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
soory ale moim zdaniem to bzdura, proch w takim wieku ( ogólnie dla mnie jedzenie w prochu to śmiech) rozumiem kreatyne, spalacze, bcaa a inne ale nie białka i geinery .. przed i po silowni staraj się jesc ryż / makaron / kaszę + jakieś mięso (jak nie masz mięsa to nawet sam ryż ale nigdy nie rób treningu na pusty żołądek ), więc po prostu zgadzam się z FanC jedź ryż / makaron / kasze / chleb razowy / oliwe z oliwek / pestki dyni / orzechy włoskie / pierś z kurczaka / wieprzowinę / wołowinę / udo z kuraka i inne ograniczaj słodycze jedź duzo warzyw i owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
10 wskazówek żywieniowych, dieta gotowiec - poszukaj tych tematów na forum i dostosuj do siebie

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
zenek123121
soory ale moim zdaniem to bzdura, proch w takim wieku ( ogólnie dla mnie jedzenie w prochu to śmiech)



Tutaj to i ja się w większości zgodzę. Carbo jest ok, ale jak faktycznie nie masz czasu zjeść tego normalnego posiłku, albo jak masz tak cholerną dietę na masę (niektórzy 5-7 tys. kcal), że za nic nie zmieścisz nic do żołądka.

Jak jest możliwość, to po prostu obżeraj się kupą węgli, warzywka, owoce, dodatki, to postawa. Ale głównym czynnikiem powodującym dobry wzrost masy mięśniowej (a gdy nie ćwiczysz to i tłuszczowej) jest dostarczenie sporej ilości węgla.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja 180cm 82kg!

Następny temat

Redukcja

Wiecej