SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na masę do poprawy, 53kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2055
To raczej odpada ponieważ nie przepadam za tym za bardzo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4479
Może poszukaj w dziale kuchnia. Tam pewnie coś znajdziesz na szybkie dania ;)

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pewnie tak a poza tym znalazłem informacje że jajecznica z 2 jaj klasy M dostarcza 13g białka wiec pozostanie mi dostarczyć około 7-8g wiec teraz to na pewno dostarczę te wymagane gramy białka tym bardziej że rano gdy chodzę do szkoły zachodzę do sklepu wiec będę kupował sobie paczkę orzechów czy coś w tym stylu:)
Będę miał chwilę czasu to na nowo ogarnę dietę i podrzucę do tego tematu żeby już nowego nie zakładać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oby nie solone te orzechy :) Pewnie wrzuć i się oceni.

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1.Pobudka: 6:15> śniadanie: 60g płatków czekoladowych muszelek+ mleko(B:12g W:56g T:10g)
2.W szkole: 5 kromek chleba razowego z polędwica z piersi indyka(B:34g W:92g T:4g)+100g Orzechów(około B:20-25g W:15-20g T:40-60g) + obiad szkolny( trudno powiedzieć jakie wartości odżywcze)
3.Powrót różnie 14-17> torebka ryżu białego+4 łyżeczki dżemu(B:6.5g W:113g T:1g)
4.Po godzinie lub dwóch tening
5.Koktajl(B: 28g W:47g T:10g

Suma: B: 100-125g W:325g T:60-70g
Według mnie powinno białka starczyć 120-125g przy zapotrzebowaniu 106g(2g-1kg). Troche tłuszczy dużo ale może nie bedzie tak zle:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6121
chicken_17

1.Pobudka: 6:15> śniadanie: 60g płatków czekoladowych muszelek+ mleko(B:12g W:56g T:10g)
2.W szkole: 5 kromek chleba razowego z polędwica z piersi indyka(B:34g W:92g T:4g) + obiad szkolny( trudno powiedzieć jakie wartości odżywcze)
3.Powrót różnie 14-17> torebka ryżu białego+4 łyżeczki dżemu(B:6.5g W:113g T:1g)
4.Po godzinie lub dwóch tening
5.Koktajl(B: 28g W:47g T:10g

Przecież to wszystko jest do zmiany bo tego raczej dietą na masę nazwać się nie da. Śniadanie to już w ogóle jakaś porażka. Całej diety Ci układać nie będę, więc proponuję przeczytać raz jeszcze ( o ile w ogóle czytałeś) tematy podwieszone i wtedy zabrać się ponownie za układanie diety i dopiero wtedy poddaniu jej naszej ocenie w tym właśnie dziale. Pzdr

//EDIT

Podam Ci na szybko taki przykład, ale bez podawania ilości g.

Śniadanie: Płatki owsiane + jaja kurze/drób jakiś.

II Śniadanie: Twaróg + orzechy włoskie + trochę warzyw

Obiad: To co ugotuje Ci mama czy tam kucharki w szkolę...

Posiłek przed treningowy: Ryż/kasza + mięso, a najlepiej to kurak czy też rybka jakaś + warzywa

Posiłek po treningowy: Najlepiej to samo co wyżej tyle, że bez warzyw choć możesz ich troszkę wrzucić. Mięso koniecznie jakieś.

Kolacja/posiłek przed snem (jak zwał tak zwał): Twaróg + oliwa z oliwek/olej lniany + warzywa jakieś i to na tyle.

Pzdr.

Zmieniony przez - Samirek w dniu 2012-03-24 16:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dużo czytałem artykułów na temat diety itp wiec nie wiem co Ci to nie pasuje a poza tym moja dieta nie bedzie długa bo widac przeciez ze mam male zapotrzebowanie xD

Zmieniony przez - chicken_17 w dniu 2012-03-24 16:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rzeczywiści płatki czekoladowe to nic dobrego. I głównie trzeba zwiększyć kcal ale to musisz obliczyć. Czytaj dużo czytaj kolego

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No owoce oczywiscie ze bedą banany itp tylko tego juz nie podawalem bo przeciez codziennie bede jadl co inego raz banany raz jablka a innym razem maslanke:] no i oczywiscie chyba duzo wody nie gazowanej jest wskazane mam racje?:D

Płatki owsiane kiedys probowalem na mleku to prawie do WC musialem isc przez gardło mi to nie przejdzie:) a płatki czekoladowe jem od 3 lat codziennie wiec pomyslalem ze mogą być w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No właśnie te płatki nie bardzo ;/ woda wysoko mineralna niegazowana ale nie pij dzien w dzien tej samej ponieważ każda ma inny rozkład anionow i kationow więc dobrze jest zmieniac co jakis czas by org sie przyzwyczail.

Moms never understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść

Następny temat

Redukcja malutki problem