SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny i porady żywieniowe! :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Formularz - Proszę o pomoc

17

Męska

Cel

Masa

Waga

78

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~14,5%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Chodzę do szkoły, najczęściej do 14:15, trenuję zazwyczaj w godzinach 17-18. W tygodniu obecnie trenuję 4 razy FBW, kładę sie spać tak by przespać te 8 godzin :) Wstaję zazwyczaj o 7 w weekendy 8/9.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Trening FBW od 2 tygodni wcześniej split, trenuję od września 2014 roku lecz tak bardziej fachowo od sierpnia 2015. Trenuję we własne siłowni, w której posiadam - ławka do wyciskania ( normalna płaska i z kosem ujemny i dodatnim) - wyciąg górny ( wiadomo

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie prowadzę zdrowy tryb życia, próbowałem swoich sił w diecie, lecz chciałbym porady eksperta, jestem skłonny do nowych smaków i ogólnie lubię większość produktów :)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Brak uczuleń, problem z prawym barkiem, trening na barki bardziej delikatny :)

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA, SFD Mass Activator, kreatyna monohydrat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 84
Witam! Próbowałem swoich sił w układaniu diety na masę, ponieważ dowiedziałem się, że takową mam robić i chodzi mi o powolnym przyroście z minimalizacją przyrostu tkanki tłuszczowej :) Wiem o tym, że takich tematów są setki, ale chciałbym porady kogoś doświadczonego kto mi jakoś nakreśli czym mam się kierować ( na dietetyka niestety nie posiadam w tym momencie funduszy) i do czego dążyć. Oto link do mojej diety :)
http://ar.pl/plany/b1fae3b64c19fa3ba64fdd3e84fc234c.png

Dzięki bardzo i wesołych świąt ! :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9963
Wygląda całkiem poprawnie, osobiście po treningu dałbym biały ryż lub kaszę jaglaną, powinny nieco lepiej 'siąść' na żołądku, płatki owsiane mają sporo błonnika, a dodatkowo trzeba pamiętać aby popijać je dużą ilością wody, w innym przypadku dość ciężko się trawią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta watrobowa do oceny.

Następny temat

Dieta na 74kg

Water